>
No i stało sie( ;D
jestem w klubie 30-stek
Teraz już wszystko należy do mnie ;>
zzachmur
Wszystkiego najlepszego, to najlepszy wiek:)
svartig4ldur
Proszę cię, 30 to jak drugie 18, tylko masz już swoje pieniądze i nie trzeba żebrać po rodzicach :D xDInni zdjęcia: 43 elbee1870 akcentovaJa ns3516.6.26 rena1ch4n:* pattusia91gd;) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd;) pattusia91gd