Photoblog.pl

Załóż konto

 

naataliiaa

Natalia

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

a Ona? jest zwykłą nastolatką jak każda inna. Żyje swoim życiem. Nie wpiepsza się w czyjeś. Najbardziej tęskni za ludzmi ,którzy nauczyli ją żyć.Pewnie myślicie ,że każdy potrafi żyć. Nie , nie , Ona nie potrafiła, ale napotkała na drodze wspaniałych ludzi ,którzy pokazali jej jak się śmiać, kochać, udowodnili jej ,że każdy może być szczęśliwy tylko musi chcieć.
Płakać? płakać nauczyła się sama. Wtedy ,gdy odeszli od niej najbliżsi bez słowa pożegnania. Największym bólem było dla niej to ,że rany zadawali Ci najbliżsi. Jest taką ,która nie wierzy do końca w to ,że coś może trwać wiecznie.Nie ważne jest dla niej ile razy upadnie , ważne to ile razy wstanie. Miłość? kiedyś myślała ,że nie istnieje, że każdy kto ją zdobędzie to mimo wszystko prędzej czy później będzie cierpiał.Najpier człowiek jest szczęśliwy ,a potem ,gdy odejdzie od niego osoba ,która była dla niego wszystkim cały świat pęka w pół. Teraz w miłość wierzy, lecz nie do końca, ale z każdym dniem coraz bardziej i bardziej. Człowiek może być równie dobrze szczęśliwy sam , ale gdy znajdzie swoją drugą połówkę jego szczęście trzy krotnie wzrasta. Ona.. miewa dni kiedy staje się całkowicie bezsilna , czuje ,że wali jej się świat. Przecież napewno każdy człowiek na świecie takie dni ma i to nie wykluczone. Tak zupełnie chce się poddać. Ukrywa smutek uśmiechając się na siłę , bo musi. Ona nie zawsze lubi spowiadać się przyjaciołom jak spytają :' co się dzieje ?' . Bo często tak jest ,że wybucha płaczem ,gdy ktoś spyta. Nie jest w stanie powstrzymać łez. Ale gdy tak jest to mimo wszystko zawsze ktoś jej pomoże. Nawet kiedy ona nie będzie chciała tej pomocy, bo powie ,że sama da sobię rade, ale mówiąc tak okłamuje siebie samą i swoich bliskich.
Bliscy nawet bez słów potrafią wywołać na jej twarzy uśmiech. Potrafią razem z nią milczeć, nie mówiąc nic przez jakiś czas.
Ona wie ,że nie ważne co by się działo oni zawsze przy niej będą.
Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis naataliiaa

 

Wpis naataliiaa

 

Wpis naataliiaa

 

Wpis naataliiaa

 

Wpis naataliiaa

 

Wpis naataliiaa

 

Wpis naataliiaa

 

Wpis naataliiaa

 

Wszystkie wpisy