Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane ze strony mobilnej
Wyświetleń: 68

Hej :)

Ostatnio doszłam do wniosku, że ten blog jest jak mój azyl,moja prywatna studnia myśli.Pisze tu kiedy chce i w sumie co chce taki e-pamietnik. Większość z Was pewnie rozumie ten stan zaglądając tu od lat, bądź też w przełomowej dla Was chwili. Ja ostatnio miałam dużo myśli, układając je sobie powoli , obierając kierunek by te myśli znalazły jakieś swoje ujście. Często miewam tak, że brakuje mi tej pewności siebie,tej inteligentnej,oczytanej osoby którą jestem ,ale w gronie obcych mi osób czuje się jak więzień samej siebie,brakuje mi słów by nawiązać kontakt z ludźmi,bądź paraliżuje mnie stresu martwiąc się tym, że ktoś nie zaakceptuje mnie takiej jaka jestem. W ostatnim czasie sporo pracuje nad sobą nad relacją nawet między mną,a partnerem, zauważyłam że dusząc się w tym labiryncie własnych myśli, które bywają też pozytywne, tracę zbyt wiele, długa droga przede mną by odnaleźć się od nowa w samej sobie ,ale wiem że dam radę, przecież kto jak nie ja sama?

Pozdrawiam myslamipisana :)

Junior otwieramsieprzedtoba Nie uwierzysz, miałam tak samo przez ostatnie 6 lat...
Sama sobie postawiłam diagnozę. Otóź chciałam uszczęśliwić innych zapominając o sobie. Najpierw rozwiązywałam kogoś problemy potem swoje. Aż zaczęłam się dusić ze swoimi myślami. Teraz najpierw myślę o swoim szczęściu i mam w dupie to że ktoś mówi mi że jestem arogancka i egoistyczna.
16/07/2019 10:59:44
Photoblog.PRO myslamipisana Ja tak mam od dziecka , że zawsze myślę o innych niż o sobie , dostając masę razy po tyłku. Tyle ludzi ile przewinęło mi się przez życie jakaś poezja, każda z tych osób miała jakiś problem, który trzeba było rozwiązać,zawsze dobrze słuchałam doradzałam,a ludzie byli i znikali, gdy zaczęłam się coraz bardziej dusić w sobie , wszystkich myślach,wspomnieniach, uznałam że brakuje mi dawnej mnie, która potrafiła zabrać książkę aparat i znikać w polu na kilka godzin , obecnie mieszkając w mieście nowym mieście ja nie umiem się w nim odnaleźć,to jest coś nowego,stare życie za mną nowe przede mną ,które układam w inny sposób niż dotychczas i w sumie nie wiem co z tego wyniknie,ale brnę w nieznane, żyjąc każdym dniem.
16/07/2019 11:16:06
Junior otwieramsieprzedtoba Dusiłaś sie z myślami stąd też napewno wylewasz to wszystko tutaj. Bez obawy, że ktoś oceni, będzie dociekał, krytykował... Ja po dodaniu wpisu czuje się oczyszczona i gotowa do działań o stawienia czoła problemom. Bo wiem że nikt inny mi w tym nie pomoże.
16/07/2019 13:47:33
Photoblog.PRO myslamipisana Tzn fbl jest jakby moim e-pamietnikiem do którego wracam z sentymentu, nie przejmuje się tym czy ktoś zrozumie, będzie krytykował czy napiszę komentarz w którym napiszę coś od siebie,lubię ten portal czasem idzie poznać masę ciekawych osób. Normalnie też pisze pamiętniki od kiedy skończyłam 15 lat tylko , że są bardziej rozbudowane myśli, niż te które umieszczam tutaj, sądzę że nie każdy by zrozumiał chaotyczność z którą czasem potrafię pisać. Uwierz mi , że czasem bywa ten anioł stróż który mimo wszystko czuwa nad nami gdy jest naprawdę źle, mi ktoś raz powiedział że problemów tak naprawdę nie ma ,że my sami sobie je stwarzamy. Może odrobinę prawdy się w tym kryje.
16/07/2019 22:56:29

osetka1 Jasne, że dasz radę! :)
12/07/2019 3:45:33
Photoblog.PRO myslamipisana Dziękuje za wiarę :)
12/07/2019 4:20:05