>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 5 STYCZNIA 2016 , exif
493
Dodano: 5 STYCZNIA 2016

Siska :3

Siostra na Fiecholu <3 

 

Pogoda  nie rozpieszcza 

A ja bawię się w fotografa  no bo cóż innego mogę robić

Komentarze

pannadominika chyba zimno bylo;D
zawsze jakies zajecie;)
30/01/2016 21:20:16
darson44 super fota;))
06/01/2016 23:31:59
eveeee A gdzie śnieg?:o
06/01/2016 23:07:50
xxotherangelsxx Przepiękne! Oj z tą pogodą to prawda..
06/01/2016 3:58:02
myfriendthehorse dziękuję! ^^ Czekam za latem!! :3
06/01/2016 22:22:51

Informacje o myfriendthehorse


Inni zdjęcia: 2309-LIPNICA WIELKA manekin12305-PIASEK WIELKI, pow. buski. manekin1Energy switch downwardspiral2304-PIASEK WIELKI, pow.buski manekin12300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova2295-BUSKO ZDRÓJ, pow.buski manekin12294-JAKUBOWICE, pow. pińczowski manekin12292-BIDZINY, pow.opatowski. manekin12291-BOGUCICE DRUGIE, pow.pińczo manekin1