Photoblog.pl

Załóż konto

 

2012/01/31   

5.

« następne   poprzednie »
5.
Powiększenie
Kategoria:
komedia.

 

Film :  Och Karol 2.

Moja opinia: obejrzałam ten film raz. I muszę stwierdzić że ten film jest do obejrzenia jeden raz. Drugi raz bym go nie obejrzała.

 

Karol (Piotr Adamczyk) jest świetnie zarabiającym pracownikiem dużej firmy, który wkrótce ma się ożenić z Marią (Małgorzata Socha). Jest czarujący, uwielbia seks, a kobiety zniewala w mgnieniu oka, z czego doskonale zdaje sobie sprawę. Oprócz narzeczonej ma trzy kochanki. Ognistą Wandę (Małgorzata Foremniak), infantylną i słodką Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) i namiętną Irenę (Katarzyna Zielińska). Karol świetnie sobie radzi, skacząc z łóżka do łóżka i realizując ich kolejne zachcianki. Ta bajka jednak się skończy, Karol stanie przed zemstą, jaką przygotowała mu Maria. Pewnego dnia wróci do domu, a w progu przywita go narzeczona i kochanki  wszystkie gotowe spędzić z nim każdą wolną chwilę w łóżku. Zmęczony sojuszem kochanek postanawia odpocząć w ramionach kelnerki Adrianny (Katarzyna Glinka).

Karol zachwycony nową partnerką postanawia wyjechać z nią na wakacje. Jednakże w ten sam lot wybierały się kochanki Karola. Gdy Karol wsiada do samolotu witają go wszystkie kochanki. Przerażony Karol próbuje uciec z samolotu i przez to zostaje zatrzymany przez ochronę. Podczas rozprawy sądowej Karol dostaje nakaz wyjazdu do Bielska-Białej. Główny bohater uczy w tamtejszej szkole angielskiego. Po paru miesiącach pobytu w Bielsku przyjeżdża do niego najlepszy przyjaciel Roman Dolny (Grzegorz Małecki) z firmy i ogłasza, że się żeni z jedną z jego byłych kochanek Pauliną (Marta Żmuda Trzebiatowska). Przy okazji przyjaciel zaprasza go na uroczystość i mówi mu, że zostanie świadkiem. Opowiada mu także co się dzieje u reszty kochanek. Podczas ceremonii Karol po raz pierwszy w swoim życiu zakochuje się w siostrze pana młodego, która jest drugim świadkiem i wszystko kończy się szczęśliwie.

 

obsadę macie w opisie fabuły.

 

 

Czas trwania : 102 minuty

Gatunek :  komedia

Moja ocena : 5/10

 

idę zaraz zrobić kateogię i wstawić tutaj jakiś emblemat :)

 

Kolejka :

-  Red Eye

- V jak Vendetta

- Złodziej życia

- teksańska masakra piłą mechaniczną

- pamiętnik

- kochanice króla

- czarny łabędź

 

dziękuje theseries za trzy propozycje filmów <3

2 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika moviesandtvseries.
tissdale  - 01/02/2012 17:18:53
Jeden z niewielu polskich filmów który dało się oglądać ...
nawet dobrze się oglądało :D
moviesandtvseries - 01/02/2012 17:58:34
zgadzam się :)

Najnowsze wpisy

11.

 

3
10.

 

3
9.

 

8.

 

7.

 

6.

 

5.

 

4.

 

Wszystkie wpisy