Photoblog.pl

Załóż konto

Port Zante

Dodane 2 LISTOPADA 2020
Wyświetleń: 217

O tym, że moje sny bywają absurdalne, wiedzą wszyscy moi bliscy. No ale od początku^^

 

Jedną z pierwszych rzeczy, jakie postanowiłam zrobić po zakończeniu mojej dobrowolnej kwarantanny, było uzupełnienie zapasów papierniczych w uwielbianym przeze mnie Paper Concept. Kiedy wreszcie nastał ten wyczekiwany dzień, obudziłam się i z przerażeniem spojrzałam na zegarek wskazujący godzinę 17.00... Do sklepu to ja już nie zdążę, będę musiała jechać innym razem - pomyślałam. Wtem dotarła do mnie informacja o ogłoszeniu powszechnego lockdown'u i zamknięciu wszystkiego włącznie ze sklepami papierniczymi :O Swojej reakcji na zaistniałą sytuację nie pamiętam, bo obudziłam się, a wszystko okazało się tylko głupim snem.

 

Na szczęście godzina i pogoda okazały się na tyle przyzwoite, że mogłam spokojnie pojechać do Paper C. :P Pojechałam. Na miejscu cały koszyk zapchałam masą papierów, setkami metrów wstążek i dużą ilością niezbędnych mi dekoracji świątecznych. Na te wszystkie rzeczy mam już plan! Przemiłe dziewczyny pracujące w sklepie zdążyły zapoznać się z moim projektem kalendarzy adwentowych, a ja poprzez ilość wybranych rzeczy na długi czas zablokowałam jedyną czynną kasę. Inni ludzie w obliczu lockdown'u rzucają się na papier toaletowy, ja rzucam się na papier kolorowy, ale sprawia mi to frajdę. Może innym to papier toaletowy sprawia frajdę?^^

 

A tak poważnie to myślę, że w dość trudnych czasach jakie teraz mamy, ważne jest odreagowanie negatywnych emocji i np. skupienie się na swoim hobby. W moim przypadku jest to wykonywanie różnych prac z papieru. Plusem jest to, że udaje mi się na tym zarobić. Moje drugie hobby, czyli podróżowanie, musi niestety poczekać. Mam nadzieję, że przyszły rok będzie pod tym względem łaskawszy.

 

Powyższe zdjęcie zrobiliśmy w punktu widokowego w mieście Zakynthos, do którego zawitaliśmy łącznie dwa razy. Jest to raczej spokojne miejsce, gdzie nie kręci się wielu ludzi. Co jakiś czas tylko podjeżdżają busy z turystami, przystają na chwilę, robią zdjęcia i odjeżdżają. My pojechaliśmy tam sami, więc mogliśmy posiedzieć trochę dłużej, w spokoju oglądać statki wypływające i wracające do portu. Na miejscu jest restauracja, więc można podziwiać panoramę racząc się chłodnymi trunkami. Jest to miejsce zdecydowanie mniej popularne niż Zatoka Wraku czy Błękitne Groty, jednak moim zdaniem warto je choć raz odwiedzić będąc na Zakynthos :)

slodkadziewczynkaa Klimatycznie tam ;D
02/11/2020 21:14:02
mondecolore Bardzo :D Chociaż w moim odczuciu jest zupełnie inaczej niż w folderach dotyczących Zakynthos, wydaje mi się, że jest bardziej swojsko i to na plus :)
02/11/2020 21:34:38