Photoblog.pl

Załóż konto

78 odcinek

Dodane 4 dni temu
Wyświetleń: 62

Obaj mężczyźni byli bardzo zdziwieni z seksu Natalii i Pawła.

Darek z Jarkiem razem powiedzieli parze:

,,Co Wy odjebaliście teraz? Ty ją powinieneś dziko ruchać, a nie kochać się z nią!"

Po chwili Jarek dodał:

,,Ja Ci kurwa mać pokaże jak to miałeś zrobić. Ty ciamajdo jeden!"

Fiut Jarka stał już gotowy do działania, gdy przesuwał się do Natalii. Starszy mężczyzna przyciągnął biodra Neli do piersi i rozchylił jej warki sromowe czubkiem swojego długiego kutasa. Jęczała dopóki jej miednica nie oparła się o jego ciało. Potem rozpoczął ruchy. Oboje zaczęli głośno krzyczeć z podniecenia, gdy tempo ciągle wzrastało. Natalia uderzała się w żebra, gdy cały członek wchodził w jej ciało. Zaczęła się szalona seria orgazmów do których Jarek zmusił jej ciało. Paweł zlizywał w tym czasie ciepłe nasienie swojego faceta sączące się z sutków nowo poznanej koleżanki. Podniecało to wszystkich zgromadzonych. Przeżycia były niesamowite. Nela owinęła nogi wkoło Jarka, dzięki czemu czuła go jeszcze mocniej i jeszcze intensywniej, a potem pisnęła, gdy ten wbił się głęboko w jej ciało. W tym czasie Darek poszedł ogarnąć się trochę do łazienki i przygotować się na jego rundę. Jaruś i Pawełek za ten czas zaczęli zabawiać się wnętrzem cipki koleżanki, szybko języczkiem zanim przyjdzie ich kolega. Natalia, gdy wstawała z łóżka, nowo zaprzyjaźniony kolega złapał ją za rękę. Po czym pociągnął ją tak, że usiadła mu na kolanach.

Pocałował ją w policzek po czym zapytał:

,,Masz ochotę na ostre pieprzenie zdziro?"

Po tym pytaniu wziął ją na ręce i usadził na brzegu łóżka, obsunął swoje spodnie w dół, a przed oczami Neli pojawił się dorodny penis.

Darek wziął kutasa do ręki i przystawił jej do ust mówiąc:

,,Chyba wiesz co robić?"

Natka zaczęła obciągać koledze, ale on stwierdził, że słabo to robi.

Powiedział w pewnej chwili:

,,To zacznijmy jeszcze raz." - dodając:

,,Gotowa?" - zapytał.

Dotknęła delikatnie swoich ust i przejechała po nich palcem mówiąc:

,,Tak gotowa."

,,Załóż ręce na plecy i otwórz usta!" - rozkazał dziewczynie.

Wielki narząd wokół którego krążą myśli Natalii zaraz znajdzie się w jej ustach po raz drugi. Wypełni je dokładnie. Wielkie przyrodzenie będzie się ocierał o jej policzki i podniebienie oraz zawędruje głęboko do środka. Będzie przyjemnie drażnić wargi. Wsadził go i co kilka ruchów Darek wsuwał go tak głęboko, że, aż dotykał jej migdałków. W pewnym momencie zaczął sam kontrolować tempo. Kolega wplótł dłoń w jej długie włosy i mocno za nie pociągnął odciągając jej głowę do tyłu.

,,Postaraj się bardziej suczko!" - wykrzyczał.

Po czym dodał:

,,Wsuń go do ust tak głęboko jak potrafisz, a potem pochyl się jeszcze bardziej, nawet gdybyś miała się zakrztusić własną śliną."

Po pewnej chwili kazał jej wstać i położyć się na łóżku tak, aby jej głowa zwisała z łóżka krawędzi oraz rozłożyć nogi.

Darek wyrzucił z siebie:

,,Chce widzieć Twoją dziurkę, gdy będę penetrował Twoje gardło."

Gdy to uczyniła, on od razu wszedł w jej usta, wsunął od razu bardzo głęboko, aż do gardła swojego chuja. Dziewczyna czuła dokładnie każdy jego ruch, każde jego pchnięcie. Natalii gardło zaciska się na jego narządziu, gdy ono ociera się o wnętrze jej ust.

Daruś wyciągnął kutasa z ust Natki i pchnął ją całą na łóżko, gdy tak już sobie pięknie leżała na łóżku starszy kolega bez zastanowienia wyrzucił z siebie:

,,Ale masz te cycuszki...nie za małe, nie za duże i takie jędrne. I te sterczące suteczki..."

Za siebie wyciągnął metalowe kajdanki i kazał Nelii się obrócić tyłkiem do góry i tak ją spiął do góry łóżka. Poczuła tylko jak jest w jej cipce. Pociągnął ją za włosy, przyciągając jej głowę do jego twarzy. Główna bohaterka zaczęła jęczeć. Darek, gdy to usłyszał wsadził jej kawałek swojej bluzki do ust. W pewnym momencie zaczęło ją coś uwierać w tyłku, okazało się, że kolega wszedł w nią tak szybko zanim zorientowała. Co chwilę ściskał jej piersi. Natalia nie miała siły... Bolały ją ręce oraz szczęka od trzymania bluzki w buzi. Łzy leciały same.

Jednak Darek widać było, że dobrze się bawił, bo co chwilę mówił:

,,Cudowna jesteś tylko musisz być bardziej posłuszna..."

Natalia jednak leżała jak kłódka i czuła się zniewolona. Cały czas czekała, aż skończy. Po dłuższym oczekiwaniu skończył strzałem w środku wydając odgłos jak lew. Buchnął na nią całym ciałem i bawił się przez chwilę jej cyckami nie wychodząc z cipki tylko powolnymi ruchami poruszając jeszcze kutasem w pochwie.

 

Zgodnie z art.116. zastrzegam sobie prawo autorskie (swoich tekstów).

Źródłem zdjęcia jest https://www.wattpad.com/442898882-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%85%D1%8A%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D1%86%D0%B5%D0%BB%D1%83%D0%B9-%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%83%D1%89%D0%B5%D0%B5/page/2

Photoblog.PRO biesik Fuj! Jaki anioł Cię nawiedził do pisania takich uczynków?
23/09/2022 9:26:55
Junior mlodapisarka Hahaha nie chcesz nie czytaj, nikt Ci nie każe tego czytać. Pozdrawiam
23/09/2022 14:42:27