Photoblog.pl

Załóż konto

 

2013/02/02   

danger keep away

« następne   poprzednie »
danger keep away

znów zaczynam od początku. trzeba mieć swoje miejsce, do wyrzucania brudnych, chorych myśli. anonimowo,a jednak w jakiś sposób publicznie. gdzieś,gdzie można pokazać swoją drugą stronę,nie wstydząc się i nie będąc wytykanym czy obgadywanym za plecami. nie oszukujmy się,każdy z nas ma nie po kolei w głowie. ale ludzie boją się to okazywać. czymże jest 'normalność'? pewien czas temu przestałam w nią wierzyć.

 

jak zwykle samotny wieczór,i czuję się źle,bo za dużo jem,bo mam zbyt dużo do nauczenia,a jestem tak bardzo leniwa. bo patrzę w lustro i widzę nie tę osobę,którą chciałabym zobaczyć. Corey szepce mi słodkie,melodyje słowa swej piosenki do ucha. czuję w nich ból. ocieram jego łzy, tak,dałeś radę, pokazałeś,że jesteś ponad to. niebezpieczeństwo odeszło,twój nałóg to już przeszłość. mam nadzieję,że jesteś szczęśliwy,gdzieś tam,w odległym świecie. bo ja właśnie zdałam sobie sprawę,że mój uśmiech to tylko iluzja,a szczęście to najbardziej ulotne uczucie,jakie znam.

1 komentarz
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika missalone.
liar666  - 03/02/2013 0:45:28
'jak zwykle samotny wieczór,i czuję się źle,bo za dużo jem,bo mam zbyt dużo do nauczenia,a jestem tak bardzo leniwa' jakbym czytała o sobie.

Najnowsze wpisy

danger keep away

02/02/2013 22:02:00