>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 21 CZERWCA 2016 , exif
692
Dodano: 21 CZERWCA 2016

1016

I kolejna z Izą <3

więcej na: 

http://mfotilo.blogspot.com/2016/06/shes-like-wind.html#more

 

i wakacje, jeśli można tak powiedzieć :)

 

***

63/366

Komentarze

bomba17 Świetne ujęcie :)
21/06/2016 22:16:04
~nnn piekne!
ja tez chce wakacje.. :(
ps. bede w pt ;)
21/06/2016 22:06:18

Informacje o mfotilo


Inni zdjęcia: cała ja ns35JA I KWITNĄCA JABŁOŃ *foto4* xavekittyx1862 akcentova8.6.26 rena1ch4nNa bujaczce pattusia91gdTakie O pattusia91gd....(...)...;-))) pattusia91gdToruń pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd