>
Sesja... brak czasu, brak sił, brak motywacji.
Dobrze, że jesteś Ty i będziesz na zawsze.
Ta świadomość,że trzymasz w swoich ramionach cały swój świat
i mężczyznę swojego życia to najpiękniejsze co moze być !
<3
Inni zdjęcia: :) damianmafiaJack White deadweatherMoże szczeble. ezekh114Między W-wą a Ząbkami. ezekh114Pierwsza wieś za Grójcem bluebird11:* pattusia91gd:) pattusia91gdSłaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gd