photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 27 LUTEGO 2024

Kochana siostro...

Dziś, był kolejny wspaniały dzień :)

Na reszcie się zobaczyliśmy, po prawie pół roku rozłąki. Myślę, że kiedyś Cię tu zaproszę i chcę, żebyś znalazła ten jeden wpis, dedykowany Tobie.

Kiedy byłem mały, trzymaliśmy się razem, później, w okresie dorastania bardzo Cię nie lubiłem, denerwowałaś mnie, jak to u nastolatków...

Babcia zawsze nam powtarzała : " Dzieci, szanujcie się, później będziecie mieć na tym świecie tylko siebie ". Te słowa na zawsze zapadły mi w pamięć, bo teraz to rozumiem.

Jestem dumny i szczęśliwy, że od ponad 8 lat, mamy potężną relację i więź. Pomagamy sobie, wspieramy się, utrzymujemy częsty kontakt, choć dzieli nast tak wiele kilometrów.

Wszystko co w życiu przeżyliśmy... to tylko wzmocniło naszą więź. Jestem z Ciebie dumny, że po tym wszystkim co przeszłaś, później latach depresji i siedzenia w pokoju, dziś prowadzisz niemal samodzielne życie, rozwijając się, ucząc wyznaczania granic, miłości do siebie,  pilnujesz terapii...  Nie wierzysz, kiedy Ci to mówię/ lub piszę, ale powtórzę jeszcze raz.

Jestem z Ciebie tak cholernie dumny... nie raz byłem dla Ciebie zbyt surowy w ocenie, ale Ty wiesz, że szukałem zawsze Twojego dobra.

Ciesze się i jestem dumny również z siebie, że mogłem Ci pomóc i wskazać w życiu drogę. Jestem szczęśliwy za każdy raz, kiedy przychodziłaś, lub pisałaś do mnie po poradę.

 Ciesze się, że byłem przy Tobie, kiedy stawałaś się piękną, młodą kobietą i stada sępów krążyły wokół Ciebie. Ciesze się i wspominam z ulgą, że byłem w pobliżu i mogłem pomóc Ci w przesiewie " kawalerów ", którzy się tak do Ciebie pchali. Praktycznie każdy nadawał się do kosza. Wątpiłaś czy spotka Cię miłość. Powtarzałem Ci : " bądź cierpliwa, czekaj ".

Udało się. Ten... ten jest inny. Dojrzalszy niż wszyscy poprzedni razem wzięci, z mojego roku. Ma do powiedzenia wiele interesujących rzeczy, wykazuje zaradność... lubię go, tak serio.

Ale przede wszystkim... obserwowałem każdy ruch na naszych spotkaniach, patrzę uważnie, bo byle komu nie oddałbym mojej siostry. Widzę, jak patrzy na Ciebie z miłością, troszczy się o Ciebie, zależy mu, broni Cię. Widzę w nim szczerość, a trochę znam się na ludziach. Jakkolwiek to brzmi... On ma moje błogosławieństwo.

Kiedy oświadczył Ci się 3 miesiące temu, to było tylko potwierdzenie,że myśli o Tobie poważnie. Dziś byłem tak szczęśliwy, obserwując was...

Spędziliśmy cudowny dzień. Tak się cieszę waszym szczęściem, Twoim szczęściem... Czekam bardzo na kolejne spotkanie. Zawsze możesz na mnie liczyć, kocham Cię :)

 

P.S Zapomniałem, jak pięknym miastem jest Rzeszów, zwłaszcza w nocy...

 

 

Komentarze

Photoblog.PRO anngod1421 Gratuluję wytworzenia takich więzi :) Chciałabym mieć tak piękną relację ze swoim rodzeństwem..
28/02/2024 7:59:51
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika matt9.