photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 19 LUTEGO 2024

So you can keep me...

We keep this love in a photograph
We made these memories for ourselves
Where our eyes are never closing
Hearts are never broken
And time's forever frozen still
So you can keep me
Inside the pocket of your ripped jeans
Holding me closer 'til our eyes meet
You won't ever be alone, wait for me to come home.
Tym razem nie mam auta, więc musiałem dostać się do Ciebie na własną rękę :). Znalazłem mój dawny rower i choć było bardzo zimno , to dawno nie jechałem z takim ogniem w sercu, który całkowicie mnie rozgrzewał. Drogą, którą widać na zdjęciu, jechałem do Ciebie i babci przynajmniej kilka tysięcy razy w życiu.
Kiedy się zobaczyliśmy, patrzyliśmy dobrą chwilę z niedowierzaniem. To co zobaczyłem w tych pięknych, niebieskich oczach, zostanie w mojej pamięci na zawsze. Pierwszy raz groziła nam prawdziwa rozłąka, bez pożegnania, bez możliwości ponownego zobaczenia. ALE UDAŁO SIĘ, ledwo powstrzymałem łzy, Tobie się nie udało, chyba nawet na zdjęciu widać, że masz wilgotne oczy :)
Córka kuzynki, moja kochana Zuzia, dostała Polaroid- taki aparat, w którym robisz zdjęcie i ono jest zaraz gotowe... Kochana 6-latka zaproponowała, że zrobi je nam na pamiątkę i mi je dała.. Zostanie w moich albumach już na zawsze. Nie wierzę, udało się... dotrwałeś, poczekałeś na mnie, kiedy to piszę, łzy napływają mi do oczu. Dziś ściskałem Cię najdłużej w życiu. Co usłyszałem ? To co zawsze.
" Chłopie, udusisz mnie ", ale również tak jak zawsze, kiedy Cię puszczam i patrzę na Twoją twarz... Ty się okropnie cieszysz, tak na prawdę Ci się to podoba :). 
Oprócz zdjęcia, zostawiłem jeszcze mój odcisk palca, na tablicy przedszkolaczki- taki spotkał mnie zaszczyt, dołączyłem do tego zacnego grona :).
Przypomniało mi się również dziś, jak raz zrobiłeś dla mnie miecz i TOPÓR. Zawsze byłeś złotą rączką, z drewna czyniłeś cuda.
Miecze miało wielu chłopców dookoła, ale topora nie miał nikt :) Dzięki Tobie byłem niepokonany, rodzice mówili mi, żebym Cię nie męczył, pamiętam to, ale ja nalegałem i zrobiłeś to dla mnie. Dziś był jeden z piękniejszych dni w moim życiu. Dziś jestem tylko szczęśliwy.
 Teraz czas na trochę Whiskey z mamą i jakiś dobry film. Miłego wieczoru !
 
Dziadku, jestem Ci wdzięczny za wszystko co dla mnie w życiu zrobiłeś, ale przede wszystkim, dziękuję, że mogłem u Ciebie chronić się przed potworem.
 
https://www.youtube.com/watch?v=nSDgHBxUbVQ

Komentarze

Photoblog.PRO anngod1421 Aaa, uwielbiam tą piosenkę, to raz! Wspaniale, że udało Wam się
spotkać, to dwa! A trzy.. nie pisz nic więcej, bo też mam mokre oczy! :P
19/02/2024 18:20:05
Photoblog.PRO atana Wszyscy tu przez Ciebie płaczemy, weeeeź.
19/02/2024 18:02:43
Photoblog.PRO nonapevno Czytam to i wzruszam się.. Przepiękna pamiątka.
19/02/2024 17:24:45
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika matt9.