photoblog.pl

Załóż konto

Jestem tu jeszcze&

 

 

 

Sama nie wiem czemu wracam. Sentyment ? Czy może wewnętrzne i żrące od środka pragnienie wyrzucenia z siebie sufu który się gromadzi?

 

Gromadzi i zawarstwia od lat.

Czasem czuję się jakbym żyła wtedy i tu i teraz. Zakrzywiała czasoprzestrzeń w niezrozumiały sposób. To wszystko dzieje się tylko w mojej głowie.

 

Psychicznie odkąd pamiętam było ze mną źle. Najprawdopodobniej dorastałam z dziecięcą depresją której po dziś dzień ani sama ja nie sprawdziłam ani nikt nigdy nie stwierdził, bo i jak skoro unikam psychologów i terapii jak demon święconej wody ? Terapia może pomóc ale będzie koszmarnie boleć&nie jestem i znając siebie nigdy nie będę na nią gotowa więc z własnej głupoty pozostaje mi żyć z ogromnym emocjonalnym bagażem.

Jest ze mną raz lepiej raz gorzej ale overall gorzej niż kiedykolwiek. Winię za to głównie wypadek i izolację od normalnego życia przez 5 miesięcy o rekowalescencję przez następne 5, na oko. Wiedziałam że będzie ciężko i wiele się opóźni..wiele się też zmieni już na zawsze, ale wierzyłam uparcie że z większością sobie jakoś poradzę. Spoko, super, chodzę, biegam, skaczę. Problem tkwi głęboko, głęboko w mojej głowie.

Stać mnie i nie stać na terapię ale głównie tj pisałam, po prostu się jej boję. Otwierać drzwi szafki z chujowo wstawionymi talerzami które zostały wciśnięte do środka byle jak, to wszystko runie a ja będę musiała to sortować i układać porządnie i powoli.

Zmęczona jestem.

Wiecznie boli mnie głowa i ciało. Zaciskam szczękę nieświadomie i też sprawia mi to ból. Czuję się jak w potrzasku, jak jakiś nieszczęśliwy bohater thrillera psychologicznego który wie że zginie jeśli nie spróbuje się uratować sam. Zawsze jest się samemu w takich krytycznych chwilach a ja zawsze byłam właśnie sama. Teraz, obecnie, wydaje mi się że jestem tak totalnie zamknięta przed ludźmi jak nigdy wcześniej a to spowodowało już zupełną utratę prawidłowego komunikowania swoich potrzeb i emocji.

 

 

Nie wiem nic.

Dodane 27 SIERPNIA 2023 ze strony mobilnej
321
Photoblog.PRO padholder niektóre, tematy z przeszłości warto przepracować
21/09/2023 10:25:52
Photoblog.PRO marudnik Jestem w trakcie. W końcu odważyłam się pójść tam gdzie powinnam.
18/11/2023 22:41:53
Info

Tylko obserwowani przez użytkownika marudnik
mogą komentować na tym fotoblogu.

Informacje o marudnik


Inni zdjęcia: Beskidy o poranku slaw300:) aiinspirationDZISIEJSZY WSCHÓD SŁOŃCA xavekittyxJa naciusia1989Bez monaikaMiejsca. emre21jesien playboymisjesien playboymisjesien playboymisjesien playboymis