Photoblog.pl

Załóż konto

Czarny to nie kolor 

2022/09/27   

 

« następne   poprzednie »

Czy objaw zakochania to wtedy, kiedy spoglądasz na swojego wybranka jak śpi i zachwycasz się nim jak 8 cudem świata? Jak pomimo ślinienia się do puduszki, pomrukiwaniem i cyklicznymi drganiami ciała, i chociaż wygląda względnie mało atrakcyjnie, wciąż chcesz go tulić, całować i chronić przed całym złym światem?
Doświadczam tego uczucia pierwszy raz w życiu...
Dla niektórych z Was rok to jest niemalże jak mgliste wspomnienie sprzed 2 tygodni, nic ważnego. Ale dla mnie to pierwszy rok tak piękny i miły...że aż nie wiem co napisać więcej.
On dla mnie jest piękny. W moich oczach. Zarówno On sam jak i rok spędzony w jego towarzystwie. Tak bezkonfliktowy. Czuły romantyk z mocnym charakterem, który kocha się w anime i grach komputerowych...nerd jak ta lala. Gdybym wiedziała że nerdzi są tacy ciekawi ! Chcę być jego Gasai Juno już na zawsze. Chcę być jego wszystkim. On jest mną a ja jestem nim. Najcudowniejszy mężczyzna na świecie. Męski ale jednak kobiecy...coś nieuchwytnego. To on nauczył mnie że mężczyźni też płaczą. A kiedy on się wzrusza, moje serce rośnie. Kocham ponad wszystko tę jego delikatną stronę, żaden inny mi jej nie pokazał tak naturalnie...nie wiem jak inaczej to opisać.
Patrzę w te oczy, okrągłe jak dwa spodki, patrzy na mnie ufnie jak golden retriver. Uśmiecha się pełnymi wargami, tak miękkimi jak aksamit a słodszymi niż miód. Jego dłonie pianisty, smukłe, z długimi palcami, zrobiły na mnie wrażenie odkąd pierwszy raz go ujrzałam.
Och, wszechświecie, pozwól mi go kochać już po wsze czasy. Pozwól mi stworzyć z nim dom, dla nas obojga, zranionych dusz. Ten mężczyzna jest tak piękny i cudowny...pragnę dać mu wszystko i dzielić z nim WSZYSTKO.

Brak komentarzy
Info

Tylko obserwowani przez użytkownika marudnik
mogą komentować na tym fotoblogu.

Najnowsze wpisy

Wpis marudnik

 

Wpis marudnik

 

Wpis marudnik

 

Wpis marudnik

 

Wpis marudnik

 

Wpis marudnik

 

Wpis marudnik

 

Wpis marudnik

 

Wszystkie wpisy