Photoblog.pl

Załóż konto

Czarny to nie kolor 

2022/09/25   

 

« następne   poprzednie »
Oto efekty mojej zeszłotygodniowej sesji w czarno bieli :)


Zwykle kiedy siedzę i randomowo moje myśli płyną swobodnym nurtem, zdarzy się że przypominam sobie pewne przeszłe wydarzenia i uczucia z nimi związane. Niestety, natura wyposażyła mnie w nad wyraz czułe i wrażliwe serce przez co każdy zawód miłosny przeżywałam i przeżywałam bez końca przez miesiące.
Co za kurwa żałość xd
Za takimi pasożytami i toksykami tyle płakać...po łbie mam ochotę popukać samą siebie z przeszłości. Gdyby miało wyjść z tymi osobami inaczej, nigdy bym przez nich nie płakała przecież. Jak komuś na Tobie zależy jak na czującej osobie, to wszystko się uda. Problem zaczyna się w momencie kiedy zaczynasz wewnętrznie czuć, że dana relacja niestety nie idzie w pożądanym kierunku, nawet pomimo tego, że na początku było tak sielsko i słodko.
Nie życzę nikomu tyle cierpienia, jakie ja mam za sobą na przestrzeni ostatnich 3 lat, na serio. Ani to potrzebne a już na pewno zupełnie niezdrowe. O ile wiem i zawsze to powtarzam jednak, że należy dawać upust każdej emocji, to trzeba po tym czasie opłakiwania otrzeć łezki i tak popatrzeć z innej perspektywy na sytuację...czy aby moje cierpienie jest warte ? Mój stracony czas na nieprzespane i niespokojne noce ? Moje zdrowie bo przez nadmiar negatywnych emocji, traciłam apetyt ? Upijałam się ? I robiłam inne smutne, krzywdzące mnie samą rzeczy...
Nikt z tych osób nie był tego wart i nikt też nigdy już nie będzie.
Brzmi to wszystko dość...przykro, ale taka jest rzeczywistość. Całe to nasze krótkie ziemskie życie uczymy się na swoich błędach i uczymy się jak odpowiednio dobierać sobie ludzi. Ja będę powtarzać, że weszłam w dorosłość jako mentalne dziecko, zupełnie nieprzystosowana do życia w społeczeństwie i przerażona sprawami damsko/męskimi, bez tej asekuracji i bezpieczeństwa emocjonalnego. Było naprawdę ciężko. Ale ten ciemny okres minął. Wiem, że już nie wróci...a jeśli jego widmo ponownie nade mną zawiśnie, nie będę postępować jak w przeszłości.
Nie warto.
Brak komentarzy
Info

Tylko obserwowani przez użytkownika marudnik
mogą komentować na tym fotoblogu.

Najnowsze wpisy

Wpis marudnik

 

Wpis marudnik

 

Wpis marudnik

 

Wpis marudnik

 

Wpis marudnik

 

Wpis marudnik

 

Wpis marudnik

 

Wpis marudnik

 

Wszystkie wpisy