Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 14 LIPCA 2022 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 244
Powoli mijają ponad 2 tygodnie spędzone sam na sam z chłopakiem. Przyznam bez bicia że kilka razy przeszło mi przez myśl że dziada uduszę albo dostanie laczkiem, na szczęście jakoś wychodzimy z opresji cało oboje :D Niebywałe że wystarczył mi rok przerwy od jakichkolwiek związków i zapomniałam jak to jest. Za nie dalej jak za miesiąc minie nam okrągły rok...nie mam bladego pojęcia kiedy ten czas przeminął. Znów jest lato czyli okres w którym się poznaliśmy, wszystko jest miemalże takie samo. Przynajmniej czule wspominam nasze początki, trochę filmowo wyszło, hah.
Kruca fux...
30 sierpnia pierwsza rocznica.
Wow..
Będę to przeżywać jak mrówka okres. Już taka jestem, walczę z tym żeby trochę hamować tę swoją sentymentalność i nostalgię przez które rozpamiętuje za dużo w najmniej odpowiednich momentach, ale nie mogę zaprzeczyć że będzie to dla mnie jednocześnie wielkie i osobliwe wydarzenie. To drugi ważny mężczyzna w moim życiu z którym weszłam w poważny związek, albo może powinnam to ująć inaczej - z którym udało się stworzyć poważny związek, o.
Muszę coś ciekawego zaplanować jako prezent. Ciężko będzie przy tak beznadziejnym budżecie jakim dysponuję bo to stawka chorobowa za którą głównie place za pokój i robię drobniutkie zakupki...ale coś wymyślę. Nie mogę przecież pójść na łatwiznę i opakować się w papier ze wstążką, prawda ? Mogę...? Nie mogę ?
Żartuję ;>

Anyway...
Poza spędzaniem razem czasu, przez ten okres mam (well, mamy) również 3 małe kotki i ich mamę pod opieką. Nie jest źle aleeeeee tj nie byłam wychowywana ze zwierzętami w domu, tak teraz tym bardziej ich nie chce. To nie dla mnie niestety. U kogoś, super pogłaszczę, wyprzytulam i wycałuję, nawet się mogę zająć na jakiś czas, ale swojego nie chce nigdy. Zbyt mocno cenię sobie porządek, czystość i świeży zapach w domu od kocich fekalii, od pizdy kłębków futra na podłodze, kanapie i ubraniach a niekiedy nawet i w jedzeniu O.o Niemniej ciekawe doświadczenie bo niestety tj wspomniałam wcześniej, nigdy nie miałam styczności ze zwierzakami tak bezpośrednio i tak wiecie w domu, non stop. Nie wiedziałam jak to wszystko wygląda. Teraz wiem. Nie mogę zaprzeczyć że obserwowanie tych trzech puszystych demonów nie jest fajną rozrywką bo jest. Tak jak różnią się wyglądem, tak samo charakterem. I urosły skubane przez ten czas, chyba dobrze ze mną mają bo zakrągliły im się dupki. Są przecholernie słodkie, mięciutkie i nawet pachną, ale co szkód narobiłyyyy oooo paaaanieeee *zakrywa twarz dłońmi*. Gdybym nie była czujna byłoby tylko gorzej a to nie mój dom, ja tu tylko wynajmuję pokój.

Dziś superpełnia księżyca w Koziorożcu a ja nie mogę zasnąć nawet pomimo tego że wstałam dziś naprawdę prędko bo o 9. Jak pisałam jakoś kilka notek wcześniej, miałam diabelnie zaburzony tryb spania więc dla mnie to był osobisty sukces. Spędziłam aktywnie dzień w domu i w międzyczasie liczyłam że padnę do łóżka jakby ktoś odlqczył mi zasilanie...niestety, piszę tę jotkę o 2:26 czasu brytyjskiego. Funny tho.
A propos pełni, namówiłam chłopaka by zrobić sobie rytualną oczyszczającą kąpiel. Przystał na to od razu ! No złoty chłop. I chyba nawet mu się podobało, na pewno nie spodziewał się tylu świec i zapachów róż i lawendy bo widziałam że był zaskoczony. Nie uszło to mej uwadze ^^
Info

Tylko obserwowani przez użytkownika marudnik
mogą komentować na tym fotoblogu.

Photoblog.PRO gogita hej będziesz mnie też obserwować ;*?
20/07/2022 14:23:35
marudnik Czy Ty się kolego dobrze czujesz? Kolejny komentarz o tej samej treści po tym jak nie dalej jak tydzień temu napisałam że nie?
21/07/2022 22:36:32
Photoblog.PRO gogita aha no sorry widocznie pomyliły mi się profile xD
21/07/2022 23:24:07
marudnik Żebranie o obs skończyło się tutaj z 12 lat temu xd
22/07/2022 1:50:46
padholder :)
14/07/2022 10:45:56