Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 14 LUTEGO 2020 ze strony mobilnej , exif
Wyświetleń: 145

WALENTYNKI.

Kurwa.

Nawet kiedy byłam zajęta nigdy nie obchodziłam tego pseudo święta jakoś szczególnie. Robiliśmy to co lubiliśmy najbardziej tyle że razem.

I wiem że jeśli przyjdzie mi być w kolejnym związku, będę wyznawała tę samą zasadę.

Wiadomo, miło jest dostać badyl czy coś słodkiego, ale kwiaty to akurat sama lubię sobie kupować. Jak trafię na takiego co zamiast róż będzie kupował mi bardziej wytrzymałe kwiaty to ma u mnie plus, serio.

Słodycze też zawsze mam a jak nie mam to wychodzę do sklepu zmienić ten stan rzeczy.

Żałuję że dzisiaj mam wolne. Wolałabym być w robocie. A tak cały dzień pierdzenia w stołek i niebezpiecznie zbyt dużo czasu na myślenie. Co prawda, spędzę go jak tylko moja dusza zapragnie...chociaż aktualnie to czego pragnę jest nieosiągalne a poprawiłoby mi nastrój.

To są pierwsze Walentynki jako singielka.

Ja się jaram tym stanem bo nigdy wcześniej nie miałam okazji tego odczuć no. Zmarnowałam na związek najlepsze lata mojego życia, a zaczynałam będąc naiwną, zakompleksioną nastolatką która była świecie przekonana że tylko On będzie mnie w stanie kochać, NIKT INNY.

Cóż...

Póki co to rzeczywiście nikt inny nie zdoła mnie pokochać. Najwyżej...patrzą na mnie pod innym kątem ^^ A mi pozostaje się tylko z tego śmiać bo przecież nie będę się oburzać.

Jesteśmy tylko ludźmi.

Gorzej kiedy przestajemy się szanować, wtedy zaczyna się problem.

Wszystkiego kochanego w tym gównianym dniu

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika marudnik.
~noej Mogłabyś tu się trochę uśmiechnąć :)
14/02/2020 20:59:24
marudnik E tam, narzekasz
14/02/2020 22:52:07