Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 14 SIERPNIA 2019 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 74

Hello!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czasem naprawdę odechciewa mi się...żyć.

Nie w takim sensie że chcę sobie coś zrobić ale w taki że mam dość świata. Dość ludzi i nie mam sił ani ochoty wychodzić z łóżka, z domu, przeglądać social media. 

Dość wszystkiego co sobie ludzie wymyślili jakieś kanony piękna, zasady, idee. Pod nic nie potrafię się podpiąć.

Nie wierzę że to, że każdy jest inny ma jakiś urok. Co z tego. Przecież łatwiej żyje się ładnym ludziom, którzy są perfekcyjni. Modelkom Victoria's Secret np. Piękne, wysokie, długonogie, z zajebistymi wymiarami które nie wiem skąd biorą przy wzroście 180 ale dobra, nieważne. Miliony kobiet patrzy na nie i czuje smutek, gorycz, złość, zazdrość. Niech pierwsza rzuci kamieniem która nie zazdrości i cieszy się z ich sukcesu...?

No błagam.

Operacje plastyczne powinny być darmowe. To daje szczęście, zmiana rzeczy z którymi się urodziło i które powodują nienawiść do samego siebie, czemu nie można się ich od tak pozbyć? Tylko mądrzy terapeuci czy psychologowie będą ci mówić że masz siebie kochać takim jaki jesteś bo jesteś wyjątkowy. Gówno prawda. Co mi po wyjątkowości, w ogóle, na czym polega wyjątkowość? Wmawia się tak ludziom zakompleksionym żeby złagodzić ich ból ale nie leczy się tym problemu. Jak pokochać krzywy nos, mały biust, brak bioder? Jak wyjść w bikini kiedy wygląda się jak facet w przebraniu? Jak się umalować skoro nie da się zakryć wielkiego nosa i powiększyć ust?

Zatem, czemu operacje nie mogą być darmowe? Ludzie byliby szczęśliwsi w swoich ciałach, pewniejsi siebie. Wtedy by siebie kochali. A tak okłamują siebie.

Jakie to smutne.

Nie dość że życie jest takie kruche i krótkie to tylko jednostki żyją szczęśliwie. Każdy powinien być.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leze

 

padholder mama mi zawsze powtarzała ...SYNU - z ładnej miski się nie najesz :)
14/08/2019 13:44:00
marudnik No, mi też tak powtarzała. Ale czasem ładna miska może mieć wartościową zawartość :)
14/08/2019 14:36:24
padholder bardzo rzadko ale się zdarza nie zaprzeczę ( ale raczej nie idzie to w parze )
14/08/2019 16:39:03