>
Pozdrowienia ode mnie, mojego zmęczenia i mojego aparatu ;d
Bluza CHICAGO z metki L ;)
kremowa.
sprzedam bądź wymienie :D
Inni użytkownicy: pilarzkaagak99rafi0226qniakplew453nmatczukwikihot69karoldobredoutchmszwajerek
Inni zdjęcia: :* pattusia91gd:* pattusia91gdPierwsze foto pattusia91gd:) dorcia2700Plan na kolejny raz bluebird1113 / 06 / 26 xheroineemogirlxcała Ja ns35:) ns35.. locomotivKoniaków ,Ochodzita rela12