Photoblog.pl

Załóż konto

Pięć

Dodane ze strony mobilnej
Wyświetleń: 69

Witajcie.

Nie było mnie tu bardzo długo.

W końcu stwierdziłam, że coś trzeba napisać, żeby na blogu nie było pusto. Mam w telefonie chyba z milion notatek zapisanych. Nie dokończonych myśli...

 

Pisanie na bezemnieomnie straciło już jakikolwiek sens. Odkąd skończyło się PRO i nie mam możliwości założenia hasła, wolę nie zwierzać się tam z tego co akurat dzieje się w moim życiu. Szczególnie dlatego, że moja mama ma ponoć dostęp do tego bloga, co dla mnie jest już kompletną paranoją.

 

Sekretnik miał być czymś więcej, mocniej, lepiej. Nie wiem czy to się uda, ze względu na brak czasu i energii.

Nie chciałam go zaśmiecać brakiem kreatywności, ale chyba muszę na razie zadowolić się tą formą.

 

To był tydzień pełen wrażeń.

Jakoś udało się go przetrwać, a końcówka była nawet miła.

 

Cieszę się bardzo, że mam Wojtka obok.

To niesamowite, że ktoś taki jak on jest ze mną i nadal ma siłę, żeby ze mną być.

 

Jestem tak inna od Lisy i chyba to we mnie kocha najbardziej. Mój upór i to, że jestem pierdoloną królową, w najlepszym ale też w najgorszym tego słowa znaczeniu.

 

Chciałam podziękować Marcysi za dzisiejszy dzień. Jesteś niesamowitą osobą. Zaintrygowałaś mnie dzisiaj, ale nie chce na nic naciskać. Chcę żebyś miała świadomość, że jestem do Twojej dyspozycji.

Ach no i uwielbiam całą twoją twórczość, kocham Twój styl rysowania, a i okazało się, że wspaniałe piszesz. ;) na twoim miejscu już dawno wszystko dawałabym na Instagram, Twoje prace są na tyle wspaniałe, że w tej teczce tylko się marnują .

 

Marcel był u nas w tamtym tygodniu w sobotę, było bardzo miło.

Gdyby nie on to ja nie wiem gdzie bym była. Kilka jego słów potrafi sprawić, że zaczynam się zastanawiać. To jest chyba jedyna na dzień dzisiejszy osoba, której ja mogę powiedzieć wszystko. Bez obawy, że komuś powtórzy, bez obawy, ze mnie będzie oceniać, bez jakichkolwiek konsekwencji. Nie wiem czy to dobrze, ale to wspaniała relacja. O Boże ! Mam nadzieję, że dla niego również, że on także czerpie z niej tyle ile potrzebuje To jedna z niewielu takich znajomości jakie mi się przytrafiły w życiu.

 

No i Marcel jest na pewno lepszy niż psycholog!

Przynajmniej umie powiedzieć więcej niż "aha, rozumiem, mhm, no tak" xDD

Nie wchodząc w szczegóły, bardzo mi pomaga, niektóre uwagi, czy komentarze, są bardzo trafne. Pozostaje tylko podziękować. ;)

Dziękuję.

 

Kacper miał w tym tygodniu urodziny a co za tym idzie, również inna rocznica przemknęła przez moje myśli.

Czy kiedyś zapomnę o tym?

 

...

 

Chciałam też bardzo bardzo ukochać z tego miejsca Olgę. Dziękuję za cały poświęcony mi czas!

 

Dzień kobiet spędziliśmy wspaniale. Wojtek się postarał...

Jest w tym miłość jakaś, jest na pewno. Tylko, że jak już wspomniałam wcześniej, muszę zachować swoją królewskość a skończyć z księżniczkowaniem.

 

 

No to by było na tyle

 

Wasza Królowa.

 

 

atlam Che bella!!!
8 godz. temu