Photoblog.pl

Załóż konto

MAHPHOTOSX |dodasz do znajomych? 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/httpd/photoblog.pl.webapp/releases/20190314095331/show/show_profil.php on line 69
mahphotosx

Magdalena, 23 lata

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

W wolnym czasie robię miłe zdjęcia, gram na gitarze i pracuję na dobre oceny, czyli uczę się, tak żeby było jasne. Czasem jeżdżę na rolkach i chodzę na siłownię i basen, ale ostatnimi czasy rzadko mi się to zdarza. Ważę 52 kg, mam 163cm wzrostu i wcale nie przejmuję się tym, że jestem taka niska, bo jak to mówią? Małe jest piękne, czyż nie? Jestem zadowolona z tego jak wyglądam, nie narzekam na wagę, no może czasem, jak większość dziewczyn. Cóż, to chyba na tyle. A nie, jeszcze nie koniec. Muzyka. Tak. Muzyki słucham, owszem. WSRH, Eminem. Ulubieni wykonawcy. Buka, O.S.T.R, Grubson są też spoko. Szczególnie Danse Macabre, Buki. Świetna nuta. Muzyka reggae też jest ok. Bob Marley, Marika.


Czym się zajmuję?
Na weekendy pilnuję małej, słodkiej,
czteroletniej dziewczynki, a reszta
tygodnia to wkuwanie.

O moich zdjęciach

Są to przeważnie zdjęcia typu "martwa natura". Jakieś przedmioty, moje koty, krajobrazy. Czekajcie na nowości, z czasem zrobi się tutaj bardzo ciekawie, a bynajmniej ja mam taką nadzieję. Teraz wrzucam również zdjęcia tzw. samojebki.

Mój sprzęt fotograficzny

Moje miejsca w sieci

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Hot hot hooot! Ahhhh!

 

Maleńkie cudeńko

 

Red lips.

 

Big, blue, fantastic eye. My eye

 

oleee..

 

8
Fashion time at home

 

usta

 

Czapka 'misio'

 

Wszystkie wpisy