>
photoblog.pl
Załóż konto
Kategoria:
Something ;)
Dodane 27 LIPCA 2009 , exif
65
Dodano: 27 LIPCA 2009

145

Ale wtedy burza była :)

Średnio podoba mi się, ale niech już będzie.

 

Oglądałam "Zmierzch".

Normalnie boski film...:) Zakochałam się!

Książki też muszę przeczytać, koniecznie.

 

 

`Chory na umyśle lew masochista.`

 

Komentarze

anita92 nie ma jak uczuciowe rozterki Belli pomiędzy wampirem i wilkołakiem:) wciąga na maksa...
30/07/2009 13:25:52
~senseandsensibility dobrze, przepraszam :P
dziękuję ;d

a co do filmów - ze mnie tchórz pospolity i nie oglądam TAKICH jak Ty ;D
28/07/2009 18:58:35
stokrotkaklb dopiero teraz ? xP
łoo xP

jak przeczytasz książkę to znienawidzisz film xP
28/07/2009 12:26:20
fotografomaniaali jak zwykle świetne zdjęcie ! ;D
coś jeszcze miałam napisać ? skleroza nie boli :|

jak Karola wróci, dajcie znać :) :*
28/07/2009 10:14:58
~senseandsensibility MAGDALENO! Chcesz mi powiedzieć, że wcześniej nie oglądałaś, ani nie czytałaś?! :P
Świetne zdjęcie ! :)

Też podoba mi się to zdanie ;d
28/07/2009 9:37:36

Informacje o madziulaklb


Inni zdjęcia: cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35:) ns35