>
Ale wtedy burza była :)
Średnio podoba mi się, ale niech już będzie.
Oglądałam "Zmierzch".
Normalnie boski film...:) Zakochałam się!
Książki też muszę przeczytać, koniecznie.
`Chory na umyśle lew masochista.`
Inni zdjęcia: cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35:) ns35