>
photoblog.pl
Załóż konto
Kategoria:
Something ;)
Dodane 19 LIPCA 2009 , exif
57
Dodano: 19 LIPCA 2009

W strugach deszczu.

Po jednej z wczorajszych burz.

Zdaję sobie sprawę, że jakość tego zdjęcia (którą fbl. dodatkowo popsuł..) ma wiele do życzenia.

Jednak podoba mi się mimo wszystko.

 

 

Uwielbiam nocami oglądać dołujące filmy, iść spać o 3 nad ranem z podrytą psychiką

i moje komiczne sny spowodowane oglądaniem owych filmów. Serio.

 

 

 

 

Coś czuję, że dziś spędzę dzień z Judytką.

A miało być tak fajnie.

 

 

 

 

Komentarze

senseandsensibility naiwność jest be ;P

świetne zdjęcie, czego od niego chcesz?! ;D


głowa do góry, mówię sobie. też spróbuj. ostatecznie - co innego nam pozostało?
20/07/2009 21:15:21