>
"Ja wam pokażę!" skończona, jeszcze jedna część przede mną. Pójdzie szybko, zawsze jak tylko wciągnę się w świat Judyty
spędzam w nim całe godziny i z każdym rozdziałem jeszcze bardziej ciekawi mnie ciąg dalszy.
Zdecydowanie mogę powiedzieć że seria książek jest 100 razy lepsza od serii filmów. Ale to chyba zawsze tak jest :)
"Z każdym dniem łapię chwile
Ulotne jak motyle
Na stałe
Koduję we fragmentach bądź całe
Zapamiętałem już ich bez liku
Wszystkie mam w sobie
Żadnej w pamiętniku
Zaś w notatniku bądź w kalendarzyku
Notuję zadania i termin wykonania.."
Ostatnio chyba znów za dużo myślę i analizuję.
Jak tak czasem patrzę na niektóre osoby, to odnoszę wrażenie że chyba zbyt poważnie patrzę na życie.
Inni zdjęcia: :) pattusia91gd:* pattusia91gdWkjsnsns niedlakazdego88cała ja ns35cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35