>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 17 LIPCA 2009 , exif
26
Dodano: 17 LIPCA 2009

139.

"Ja wam pokażę!" skończona, jeszcze jedna część przede mną. Pójdzie szybko, zawsze jak tylko wciągnę się w świat Judyty

spędzam w nim całe godziny i z każdym rozdziałem jeszcze bardziej ciekawi mnie ciąg dalszy.

Zdecydowanie mogę powiedzieć że seria książek jest 100 razy lepsza od serii filmów. Ale to chyba zawsze tak jest :)


"Z każdym dniem łapię chwile
Ulotne jak motyle
Na stałe
Koduję we fragmentach bądź całe
Zapamiętałem już ich bez liku
Wszystkie mam w sobie
Żadnej w pamiętniku
Zaś w notatniku bądź w kalendarzyku
Notuję zadania i termin wykonania..
"

 

 

Ostatnio chyba znów za dużo myślę i analizuję.

Jak tak czasem patrzę na niektóre osoby, to odnoszę wrażenie że chyba zbyt poważnie patrzę na życie.

Komentarze

~senseandsensibility dzięki Madziu :)
ja sama do siebie słów nie mam. spoko...
18/07/2009 21:39:02

Informacje o madziulaklb


Inni zdjęcia: :) pattusia91gd:* pattusia91gdWkjsnsns niedlakazdego88cała ja ns35cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35