>
photoblog.pl
Załóż konto
Ważne!

Zdjęcie widoczne dla użytkowników posiadających konto PRO

Kup konto PRO
`tajm gołs baj soł slołli`
Dodane 12 MARCA 2009 , exif
118
Dodano: 12 MARCA 2009

`tajm gołs baj soł slołli`

Zbyt "slołli". Madonny nie słucham.

Po prostu pasowało do zdjęcia.

 

Ja chcę wakacje.

Wakacje.

WaKaCjE

WAKACJE!!!!

 

 

Przyżekam, że wykorzystam je w pełni.

By odpocząć, odetchnąć, zrelaksować się i wyszaleć.

Mieć czas dla siebie. I bliskich.

 

 

 

 

zamieniam się w kłębek nerwów.

 

Jak do czerwca nerwicy nie dostanę

to przetrwam wszystko.

 

 

 

 


Panie Boże, zatrzymaj świat...

Ja wysiadam! [nerwowo.]

 

 

[ 98 dni ]

Komentarze

~Jusia ech, tez bym chciala wakacje :) ale moje wakacje "ponoć " zapowiadaja sie ze spedze je w szpitalu, albo w Anglii w pracy :) :*:*
16/03/2009 8:52:10
madziulaklb dokładnie, Paulinko.
Albo chociaż daty przy której będzie napisane "Wakacje"
Stenia... w maju też będzie zapieprz. Przynajmniej u mnie. ;/
13/03/2009 23:50:18
stenia92 Ooo... odliczamy? :D Fajnie ;] Ja też chcę wakacje. Chociaż maj! Cokolwiek! Jakies 3 dni wolnego żeby można było odespać. Ehh...
Buziaki :*
13/03/2009 22:16:59
~paulina czy Ty również marzysz o przycisku z napisem "STOP"?
13/03/2009 21:33:07