>
Zbyt "slołli". Madonny nie słucham.
Po prostu pasowało do zdjęcia.
Ja chcę wakacje.
Wakacje.
WaKaCjE
WAKACJE!!!!
Przyżekam, że wykorzystam je w pełni.
By odpocząć, odetchnąć, zrelaksować się i wyszaleć.
Mieć czas dla siebie. I bliskich.
zamieniam się w kłębek nerwów.
Jak do czerwca nerwicy nie dostanę
to przetrwam wszystko.
Panie Boże, zatrzymaj świat...
Ja wysiadam! [nerwowo.]
[ 98 dni ]