>
Byłam! Byłam! Byłam!
Było świetnie :)
Kocham ich piosenki ;))
"Uczę się Ciebie na pamięć
niecierplwymi palcami,
rozpaczliwie na pamięć.
Szeroko zamkniętymi oczami,
czytam zachłannie od nowa.
Całego zdanie po zdaniu..."
dziękuję Steniu ;*;*;*
[ tak wiem, zdjęcia beznadziejnej
jakości, ale robione telefonem. ]
Inni zdjęcia: Łabędź krzykliwy slaw30043 elbee1870 akcentovaJa ns3516.6.26 rena1ch4n:* pattusia91gd;) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd