>
photoblog.pl
Załóż konto
Ważne!

Zdjęcie widoczne dla użytkowników posiadających konto PRO

Kup konto PRO
Łzy. dwa.
Dodane 7 LUTEGO 2009
71
Dodano: 7 LUTEGO 2009

Łzy. dwa.

Byłam! Byłam! Byłam!

 

 

Było świetnie :)

Kocham ich piosenki ;))

 


"Uczę się Ciebie na pamięć
niecierplwymi palcami,

rozpaczliwie na pamięć.
Szeroko zamkniętymi oczami,

czytam zachłannie od nowa.
Całego zdanie po zdaniu..."

 

 

dziękuję Steniu ;*;*;*

 

 

[ tak wiem, zdjęcia beznadziejnej

jakości, ale robione telefonem. ]

Komentarze

stenia92 Nie ma za co ;* Bilety by się tylko zmarnowały, a tak to ktoś(czyt. ty) przynajmniej miał z tego radoche :P
Młach ;*
08/02/2009 18:44:27
stokrotkaklb a jednak byłaś xP
;*
08/02/2009 0:47:09
fotografomaniaali ja też byłam ;p właściwie to przypadkowo xD
to znaczy dowiedziałam się praktycznie w ostatniej chwili, że mam iść :)
07/02/2009 22:44:34

Informacje o madziulaklb


Inni zdjęcia: Łabędź krzykliwy slaw30043 elbee1870 akcentovaJa ns3516.6.26 rena1ch4n:* pattusia91gd;) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd