>
Pamiętny koncert.
Strasznie mi się podobało.
Gdyby była okazja poszłabym jeszcze raz. :)
To zdjęcie zrobiłam podczas "Anastazji".
"Zamknięta w tym pokoju
Z oczyma wpatrującymi się w jeden mały punkt
Na śniadanie dostaję pocałnek Księżyca
Gdzieś za ścianą budzi się mój nowy dzień
Z marzeń buduję swoją nienawiść
Na ścianach maluję swój dziki gniew
Za drzwiami słyszę i słowa i śmiech
A oni nigdy nie usłyszą mnie
Siedzę i czekam
Wiara to siła
Jest mój własny świat
Żyję tylko ja
Wszystko jest inne
Nie istnieje nadzieja
Jest mój własny świat,
W którym tylko ja"
// Łzy - W moim świecie //