>
photoblog.pl
Załóż konto
Ważne!

Zdjęcie widoczne dla użytkowników posiadających konto PRO

Kup konto PRO
Łzy.
Dodane 6 STYCZNIA 2009 , exif
75
Dodano: 6 STYCZNIA 2009

Łzy.

Pamiętny koncert.

Strasznie mi się podobało.

Gdyby była okazja poszłabym jeszcze raz. :)

To zdjęcie zrobiłam podczas "Anastazji".

 


"Zamknięta w tym pokoju
Z oczyma wpatrującymi się w jeden mały punkt
Na śniadanie dostaję pocałnek Księżyca
Gdzieś za ścianą budzi się mój nowy dzień
Z marzeń buduję swoją nienawiść
Na ścianach maluję swój dziki gniew
Za drzwiami słyszę i słowa i śmiech
A oni nigdy nie usłyszą mnie

Siedzę i czekam
Wiara to siła
Jest mój własny świat
Żyję tylko ja
Wszystko jest inne
Nie istnieje nadzieja
Jest mój własny świat,
W którym tylko ja"

 // Łzy - W moim świecie //

Komentarze

stokrotkaklb ooo Łzy ... ;)
07/01/2009 22:25:33
~Natalia Boskoo Love :*
07/01/2009 20:13:18