Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 21 WRZEśNIA 2019
Wyświetleń: 241
Dzisiaj mija tydzień odkąd zmniejszyłam dawkę starydu.Muszę bardzo powoli schodzić.Jak zejdę do zera,to będzie cud. Ostatnio mam dziwny nastroj.Niby jest ok,ale tylko kursuję między pracą a domem.Malo wychodzę ze znajomymi.Najgorsze jest to,że lubię samotność,lubię być sama ze sobą. Czekam już na termin do Mosznej i chyba mogłabym już jechać,
Info

Tylko obserwowani przez użytkownika lzejszadowakacji
mogą komentować na tym fotoblogu.

chudypuszek Ja uwielbiam byc sama i nienawidzę, tzn ludzie mnie męczą ale nie potrafie bez nich funkcjonować, szczególnie jak trafi się ktoś z kim czuje się dobrze. Mozę nastrój przez zmniejszanie dawki? Nawet nie chodzi o to jak to na Ciebie działa ale podświadomość robi swoje. Kibicuję Ci żebyś nie musiała tego brać :)
22/09/2019 21:35:47
lzejszadowakacji Może i tak. Nie przypuszczałam,że sterydy mogą wpływać na psychikę. Ja lubię się spotykać z ludźmi,ale jak dzieje się to za często,to męczy mnie to.
23/09/2019 12:19:36
chudypuszek Może nie same sterydy ale to wizyta na to że myślisz o tym że musisz brać, że woda się zbiera i podswiadomie leci cała reszta, może nie wpływają neurologicznie ale tak zwyczajnie po ludzku jako coś co idzie nie tak jak powinno, to oczywiście że tak, też się przejmowałam jak brałam nawet nie myśląc o tym.
23/09/2019 13:09:12