>
Pomysłodawcą i organizatorem teatralnych półkolonii jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego we współpracy z lokalnymi samorządami. Tegoroczne "Lato w teatrze", które odbyło się w Jarocinie dofinansował (25 tys. zł) właśnie tamtejszy samorząd. Dzięki temu wszyscy uczestnicy mieli zapewnione darmowe śniadania i obiady, opiekę pedagogiczną miejscowych nauczycieli i całodniową wycieczkę do teatru w Legnicy.
magbaby1
Witaj Drogi,Inni użytkownicy: lara345xxxproprolhellyeahphotophoenix83bezdomnysarmataolakrawczuktom4721lovelive22acojesliklaaaaaaudia99
Inni zdjęcia: 1863 akcentovaKwiaty rela12Dni Inowrocławia :) photoslove259.6.26 rena1ch4nSwans darren1980:) dorcia2700tyłem ja ns35:* pattusia91gdZamkowo acegKarbówek pattusia91gd