>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 18 WRZEŚNIA 2018 ze strony mobilnej , exif
589
Dodano: 18 WRZEŚNIA 2018

 

 

Młoda ja.

 

 

Dałabym wiele, żeby znów mieć naście lat, nie mieć problemów, cieszyć się wszystkim co proste, błahe, nieskomplikowane. Lubię swoje życie, serio, ale zdarzają się takie momenty, że chciałabym uciec, rzucić to wszystko, nie czekać, nie walczyć, nie szukać sensu, nie wstawać. Przestać czuć, o, to zdecydowanie. Nie musieć wie ej słuchać serca, właściwie rozsądku też. Chciałabym tylko tańczyć w deszczu, śmiać się bez końca, malować serca na chodniku, szukać gwiazd na niebie, biegać po łące. Nie myśleć, co jutro. Tak bym chciała być wolna, wolna od wspomnień, miłości, złych i dobrych emocji, chociaż na chwilę nie czuć nic więcej...

Informacje o lutoweszczescie


Inni zdjęcia: :* pattusia91gdLunatico locomotivJa pattusia91gdJa pattusia91gd:* pattusia91gdTaka ja :) pattusia91gdZamek pattusia91gdPatrusia pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd