Photoblog.pl

Załóż konto

autumn

Dodane 11 PAźDZIERNIKA 2020
Wyświetleń: 76

" Miej odwagę żyć. Umrzeć potrafi każdy." R. Cody

Dzisiaj będzie prosto i bezpośrednio. Zabierałam się do napisania nowej notki już chyba z 3 razy. Za każdym razem to co napisałam - usuwałam. A to za wiele rzeczy prywatnych napisałam, a to uznałam, że dany temat nie jest odpowiedni, żeby go poruszać, aż w końcu postanowiłam, że napiszę coś ot tak po prostu.

Za oknem jesień. Piękna jesień. Kolorowe liście. Chłodniejsze dni. Krótsze wieczory. I zapach - który zawsze kojarzy mi się z tą porą roku.

W tym roku jest trochę inaczej niż od kilku lat. Zamiast iść na uczelnię, mam zajęcia online, co niestety ma swoje plusy, ale także minusy. Ponad tydzień temu zamiast wprowadzać się do Olsztyna, musiałam się z niego wyprowadzać, co niestety w jakimś stopniu na mnie wpłynęło. Wiecie to jest tak jakby ktoś mi zabrał ostatni rok studiowania. Bycie w domu i kontaktowanie się z ludźmi po przez video rozmowy, to nie jest to samo co bezpośredni kontakt. Niestety nie mam na to wpływu, więc zostaje mi się pogodzić z tą całą sytuacją.

Ostatnio wspominałam co robiłam rok temu, dwa, trzy, cztery lata temu. Zastanawiałam się, ile się zmieniło. Jak ja się zmieniłam. Ile osób przewinęło się przez moje życie, ile z nich zostało, a ile odeszło. Jak dużo wspomnień zebrałam. Jak wiele sytuacji wpłynęło na moje podejście do wielu spraw. Na moje zaufanie do ludzi. I aż boję się pomyśleć, co będzie dalej.

Kochani!

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, życzę Wam dużo optymizmu.

Dbajcie o swoje zdrowie. I o zdrowie Waszych bliskich.

Wierzcie mi, że moment, w którym nie możecie złapać oddechu jest  najgorszym uczuciem na świecie.

Uśmiechajcie się.

I cieszcie każdą możliwą chwilą.

Każdy nowy dzień - może być Twoim, szczęśliwym dniem.

Pozdrawiam Wasza N.