Photoblog.pl

Załóż konto

spontaneously

Dodane 14 WRZEśNIA 2020 , exif
Wyświetleń: 406

Kiedy ostatni raz zrobiłeś coś, czego nigdy wcześniej nie planowałeś?

Równo rok temu, podjęłam najbardziej spontaniczną decyzję w swoim życiu. Z dnia na dzień powiedziałam sobie: "jadę na wakacje życia". Nieważne co będzie się działo, nieważne co i kto o tym powie, jak to oceni, jak na to spojrzy. Pamiętam jakby to było wczoraj - mama, która siedziała obok mnie i pomagała wybrać coś, co będzie całkiem przyzwoite, i w tym wszystkim ja - wystraszona, podekscytowana i z jedną myślą w głowie: "matko, ja serio to robię". Wtedy tamte wakacje, niektóre sytuacje, zdarzenia były czymś, czego nigdy bym się nie spodziewała, czymś co do dzisiaj mnie zastanawia. Ten czas kiedy wyjechałam, był wyjątkowy, przede wszystkim dlatego, że chociaż przez te 8 dni mogłam zapomnieć o wszystkim. Nie myślałam o tym, że zanim wyjechałam do Grecji wiele rzeczy się pozmieniało, nie miałam tez pojęcia, że kilka dni po powrocie będzie jeszcze gorzej. Czasami taki spontaniczny wyjazd, spotkanie lub decyzja wprowadzi do naszego życia trochę światła, nawet jeżeli gorzej być nie może.

Czy gdybyś miał możliwość - tu i teraz, na wyjazd, wyjechałbyś czy jednak zachował zdrowy rozsądek? :)

Przede mną ostatni rok akademicki. Ba! Nawet czeka mnie zdalna nauka i zaprzyjaźnianie się z moimi cudownymi, czterema ścianami. Dodatkowo powrót do domu na rok, co nie za bardzo mnie cieszy, ale jak to mówią - nie można mieć wszystkiego.

Każdy nowy rok w szkole czy to na studiach, wprowadzał jakieś zmiany w moim życiu. A to nowe znajomości, a to spotkanie ze starymi znajomymi, a to ogrom stresu i nauki.

Więc jaki będzie w tym roku październik?

Nie wiem czy to sentyment do Olsztyna, ludzi, wydarzeń, strat, wspomnień i tego wszystkiego co się tam stało, czy starość i monotonia, która zbliża się wielkimi krokami. Wiem jedno, trzymajcie kciuki - zwariuję i zamkną mnie w wariatkowie albo wyjdę z tego cało i będę Was zamęczać moimi wpisami :).

Kochani!!!

Życzę Wam cudownego poniedziałku.

Optymizmu, chęci do życia i uśmiechu na twarzy!

Dzisiejszy dzień, ale też każdy następny - może być Twoim dniem.

Pozdrawiam N.

atlam suuuuper
21/09/2020 11:56:38
atlam
13/10/2020 11:42:03

~aaa Czekamy na wpis jesienny :))))
05/10/2020 19:56:43
~xxxx Może jakiś post jesieny ?����
23/09/2020 15:33:45