Photoblog.pl

Załóż konto

always and forever

Dodane 6 PAźDZIERNIKA 2019 , exif
Wyświetleń: 126

"A ty kiedy ostatnio powiedziałeś komuś, że go nie zostawisz?"

Każdy z nas kiedyś usłyszał albo powiedział komuś, że go nie zostawi. Komukolwiek. Mogła to byś siostra w potrzebie, przyjaciel, chłopak albo ktokolwiek inny. Kiedyś każdy z nas miał ekipę dobrych przyjaciół, bratnie dusze. Każdy z nas miał chłopaka i mówił: "Tak to ten, ten na zawsze.". Niestety nikt nigdy nie jest w stanie przewidzieć, że "przyjaciele" kiedyś pójdą w swoją stronę, a chłopak który miał być na zawsze okaże się kimś w ogóle innym. Nie raz, nie dwa powiedziałam bliskim mi osobom, że nigdy ich nie zostawię. I faktycznie wierzyłam w to, nie kłamałam, bo chciałam być przy nich w szczęściu i w nieszczęściu.

W tych czasach wiele osób planuje, analizuje i liczy się ze swoimi słowami. Mało kto i rzadko kiedy mówi ot tak po prostu z miłości, że kogoś kocha albo że kogoś nie zostawi. No właśnie - kiedy ostatni raz powiedziałeś: "będę przy Tobie zawsze"?

Mam za sobą cudowne dwa dni. Spędzone z ludźmi, którzy wspierali mnie, podtrzymywali na duchu przez okres wakacji. Mogłam z nimi porozmawiać, mogłam się cieszyć i zobaczyć to, że nie byłam im obojętna, mogłam poczuć ich szczęście spowodowane moimi odwiedzinami. Czasami warto zrobić coś spontanicznego. Coś czego byście normalnie i na co dzień nie zrobili, coś co obiecaliście, że więcej tego nie zrobicie. Właśnie czasami taka spontaniczna decyzja może coś zmienić, a nawet może spowodować wiele radości. Może to być zwykły nieplanowany telefon do kumpla z liceum. Może to być wyjazd do ludzi, na których mogłeś liczyć miesiąc temu. Mogą to być wakacje życia. U mnie osobiście zmieniło się wiele rzeczy, żeby nie powiedzieć wszystko. Mam zaplanowane najbliższe 3 lata. Ale to właśnie te małe spontaniczne decyzje, pokazują mi, że nawet jak jest źle to możemy to zmienić. Możemy się uśmiechnąć i wywołać uśmiech u innych.

Więc zrób dzisiaj coś spontanicznego:

Może to być wszystko. Ciepła kawa. Dobra książka. Rozmowa ze starym kolegą z ławki. Powiedzenie miłego dnia w sklepie.

Najważniejsze, żebyś się uśmiechnął.

Pozdrawiam LS.