Photoblog.pl

Załóż konto

Danse macabre 

2015/05/10   

 

« następne   poprzednie »

STOP. )  kolejny dzień, jak co dzień. może czas najwyższy coś zmienić? przestać użalać się nad sobą i zacząć działać. całym sobą, na 100%. gdzie szukać inspiracji? wszędzie. w śpiewie skowronków, w blasku promieni słońca, w ciekawej książce czy w uśmiechu ukochanej osoby. nigdy nie jest za późno na zmiany. nie warto żyć przeszłością i powielać błędów, które prowadziły na złą drogę. człowiek szybko zapomina, jeżeli chce. szczególnie o tym, co było dobre i piękne. o tym, kiedy wyczekiwało się kiedy nastanie ukochany wtorek, kiedy zadzwoni telefon i usłyszy się ukochany głos na dzień dobry... po co rozpaczać nad rozlanym mlekiem, skoro dziś szklanka nadal zostaje do połowy pełna? teraz tym wszystkim możemy cieszyć się w każdej chwili. przestaje rozpaczać nad sytuacją, w jakiej się znalazłam. czasami miejsce, w którym się znajduje całkiem mi odpowiada. jakby na to nie patrzeć, bywa tu spokojnie. opracowałam plan, którego będę się trzymać. chcę tu zostać. muszę ciężko pracować i jeszcze wiele się nauczyć, ale tu mamy więcej perspektyw. wiem, że moje serduszko pomaga, chociaż czasami idzie zupełnie inną drogą niż ja. myśli inaczej niż ja...ale to może dlatego tak nam ze sobą dobrze?  wiosna to idealny czas na zakochiwanie się.  kiedyś łatwiej było mi dziękować za miłość, wzdychać i wzruszać. czyżbym wyrosła? przybyło mi lat, ale z czułości się nie wyrasta.  poczułam, że to dziś jest opowiedni moment na kilka miłych słów. bo ja zakochałam się w tobie na nowo. doskonale wiem, że bywam nieznośna i marudna. ale wiesz jaka jest miłość. cierpliwa, łaskawa, nie zazdrości. ( noo, może troszeczkę :p ) dziękuję ci za uśmiech, za to, że stawiasz mnie do pionu, przytulasz gdy płaczę, całujesz gdy się śmieje. chcę już każdej wiosny się w tobie zakochiwać. jesteśmy tu zdani na siebie i ty i ja,. czasami odczuwam frustracje dlaczego muszę tu być, tęsknie. ale to przecież dwudziesty pierwszy wiek. internet umożliwia rozmowy z bliskimi godzinami. jak się chce, można wszystko. przecież nie mieszkamy po drugiej stronie globu. a jakby na to nie patrzeć żyjemy spokojniej, nie gnając za tym, co "u siebie". musimy się trzymać razem, bez względu na to, co się dzieje. bo w kupie siła! skarbie, co złego to nie ja (; czasami muszę cię wyprowadzić z równowagi, żebyś się nie odzwyczaił jak stane się całkiem znośna. wspominając to, jak krętą drogę przeszliśmy dziś wiem, że warto było. całe szczęście, że dałeś mi numer do swego serca!

 walczcie. nie poddawajcie się. jeżeli macie o kogo. mówią, że kiedyś jak coś się psuło to się to szykowało, a teraz się to wyrzuca. coś w tym jest.  nie ma sensu unosić się dumą i obrażać. nie chodzi o to, by ślepo ufać osobom, które nas świadomie ranią, ale tym, które szczerze kochają.  tutaj już wszystko obudziło się do życia, więc obudźcie się. my to już zrobiliśmy! uwierzcie w siebie, bo wiara czyni cuda. trzymam za was kciuki :)

wstałam dziś prawą nogą. wczoraj też! :)  

 

Piosenka na dziś:

https://www.youtube.com/watch?v=JNA15rXSxOI

3 komentarze
ktoskogoznasz - 11/10/2015 22:42:51
Jedyne czego oczekujemy w życiu to spokojne szczęście, ale droga do niego jest zasłonięta kurtyną zgiełku codziennego i mało komu chce się stanąć i odsłonić kurtynę żeby tylko ........ zobaczyć drugą kurtynę ........ stanąć przed nią i .....no właśnie i odsłonić kolejną........ ale jak spojrzymy na kurtyny jak na przeszkody które odsłaniając pokonujemy je nagle otrzymuje obraz życia złożonego z przeszkód co jest oczywiste. Wtedy wystarczy stanąć bokiem do tych kurtyn, otworzyć szeroko dłoń i spojrzeć na nią, potem zacisnąć pięść i znowu ją otworzyć.
ginekolog  - 20/05/2015 23:22:50
:)
patka - 11/05/2015 9:46:43
Mądre słowa Ola ! :) Każdego dnia zakochuje się od nowa. Podobnie jak Ty! Domyślam się jak Wam było ciężko zbudować silny i trwały związek, mimo tylu przeszkód. Ale Wam się udało, czemu innym nie ma się udać. :) Trzymajcie się Kochani ! Buziaki ! <3 ;)

Najnowsze wpisy

Wpis lostxdreams

10/05/2015 19:11:07

Wpis lostxdreams

20/12/2014 20:23:37

Wpis lostxdreams

29/11/2014 22:01:37

Wpis lostxdreams

16/12/2013 10:28:33

Wpis lostxdreams

05/10/2012 15:10:45

Wpis lostxdreams

05/04/2012 22:41:23

Wpis lostxdreams

31/03/2012 22:27:57

Wpis lostxdreams

25/03/2012 21:43:27

Wszystkie wpisy