photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 1 MAJA 2021

Ustawienia fabryczne.

"Wszystko jest tylko czekaniem, cała reszta to tylko zabijanie czasu między kolejnymi oczekiwaniami i tym straszniejsze, że kiedy nadchodzą rzeczy na które czekaliśmy - okazuje się, że nie przynoszą żadnych rozwiązań, są rozczarowujące, i wtedy zaczyna się czekanie na coś następnego."

 

To niesamowite, że w dzisiejszych czasach tak wiele jest portali, w których możemy dzielić się swoim życiem...a jednocześnie w żadnym z nich nie jesteśmy w stanie pokazać tego, co dzieję się naprawdę. A dzieję się wiele rzeczy i uczuć, nieInstagramowych. Wracam więc do korzeni i wpisów tutaj. Kiedy wszyscy ludzie śpią już, ja nie śpię. Tęsknie.

 

Za czasami, kiedy mogłam przekraczać wszelkie granice. Kiedy adrenalina pulsowała i mój stan emocjonalny był pomiędzy płaczem i euforią. Kiedy robisz coś złego, to przynajmniej baw się dobrze. A ja bawiłam się przepięknie. Nie mogło być gorzej. Pamięć pamięta. Każdy szczegół. Człowiek może o czymś zapomnieć. ONA NIE. Gdybym więc miała powiedzieć, co w życiu bardziej mi przeszkadza, to wspomnienia bez możliwości kreowania tych nowych, ani powtarzania poprzednich. Chciałabym wrócić do "ustawień fabrycznych" i wykasować całą dotychczasową pamięć, żeby nie mieć tych bolesnych punktów odniesienia, do tego, co było. I nie chce do mnie wrócić. Czekam i tęsknie.

Komentarze

Photoblog.PRO padholder b a j k a
02/05/2021 10:39:29

Informacje o livhanna


Inni zdjęcia: Środa karotka1308.06.2024 r. plastikowegwiazdy11.06.2024 r. plastikowegwiazdy400 mzmzmz15.06.2011 r. plastikowegwiazdy17.10.2010 r. plastikowegwiazdyKlimkówka purpleblaackMakolągwa slaw300Wiosna 2024r rafal1589Galerías lafayette ksiadzsdz