>
chyba mam nadzieję
po raz pierwszy w życiu
że to nie był zbieg okoliczności
i że zostało coś więcej
niż pojedynczy włos.
a jeśli nie?
Inni zdjęcia: :* pattusia91gd:* pattusia91gdZ nią pattusia91gdMoje pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd:* pattusia91gdLunatico locomotivJa pattusia91gdJa pattusia91gd