Photoblog.pl

Załóż konto

razem możemy być niezwyciężeni. 
zapisz

Moja rodzinka

exif
Wyświetleń: 309

Hej Wam :)

 

U nas tak gorąco, że wytrzymać się nie da. W słońcu ponad 40 stopni. Z Alankiem chłodzimy się w baseniku, przynajmniej ochłoda na chwilę. Mamy już 4 ząbki. Dwie dolne jedyneczki i dwie górne. Jestem w szoku w jakim tempie one rosną. Dosłownie jeden za drugim. A moje maleństwo się męczy. Ale jakoś to będzie.

Cieszę się, że poznałam tu Kasię. Przynajmniej nie jest nudno. Czujemy jakbyśmy znały się już kupe lat :) Fajnie mieć tu kogoś oprócz rodziny. Z kumpelą zawsze można pogadać na więcej tematów.

 

A zdjęcie nie przypadkowe... JUTRO dzień Ojca. Oczywiście tu obchodzimy jak w Polsce, bo w Niemczech już był. Mamusia pomaga Alankowi zrobić laurkę dla Taty. Odbijamy stópki i rączki i piszemy którki wierszyk. Mam nadzieję że Tatko się ucieszy :D

Ja dostałam kwiatki od Synka na Pierwszy Dzień Matki <3

 

Wyjazd do Polski przełożony... chyba na środek lipca. No trudno, tak to bym dziś wyjeżdżała, ale że jutro Dzień Ojca to trzeba zostać na miejscu.

Oczywiście mam teraz chwile, bo Ali śpi. Zasnął ze zmęczenia w samochodzie. Kochane "Maleństwo" . Toć to duży chłopak 8 i pół miesięcy zaraz.

 

Z nowości to Alano zasuwa w chodziku do przodu i taranuje wszystko co przed nim . Trzeba zamówić bramkę by ze schodów nie zleciał. Mówi "baba" , ostatnio coś al'a "tata". No czekam aż wreszcie przemówi i powie "mama" , będę w Siódmym Niebie!

 

Dla wszystkich Tatusiów na jutrzejszy dzień WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

 

 

Miłego dnia...