Photoblog.pl

Załóż konto

Noli me tangere. 

2022/07/23   

 

« następne   poprzednie »

Wczoraj musieliśmy się pożegnać. 

 

Był niesamowitym kotem. 

Puszysty, rozpieszczony do granic możliwości wiecznie krzyczący panicz, czarujący i uroczy jak żaden inny. Z długą sierścią, którą jeszcze przez lata będę wydłubywać z niektórych ubrań. 

Bał się odkurzacza, ale każdemu psu potrafił pokazać, że jest tutaj u siebie i ma władzę. 

Miał własną szklankę przy łóżku. Kiedyś była moja ^^ I to nie była jakaś szklanka, tylko whiskaczówka, do której mógł wsadzić pysk niemal do dna. #spryciarz

Imię dostał po Magnusie z WH40. A nie jestem pewna, czy poza ćmą, którą kiedyś mocno sponiewierała dla niego Wiedźma, zabił chociaż najmniejszego owada. #łowca czy #łoffca? 

Miał swój trik na budzenie mnie w środku nocy. Pacał łapką w twarz lub jakieś nieosłonięte kołdrą miejsce, a jeżeli nie działało, wysuwał dokładnie jednego pazurka. I wtedy działało ^^ A potrzebował jedynie, żeby go nieco pogłaskać. 

Ignorował wszelkie kartony. Kochał poduszkę z kocimiętką. Każdy bukiet, który miałam w domu, ogryzał ze wstążki. Kradł też siano królikom ;) #złodziejaszek

Wracającego do domu człowieka zawsze wołał na głaski do sypialni. Tuptał na łóżku dookoła, licząc na to, że będziemy ten mebel obchodzić razem z nim, ciągle go głaszcząc. Potem zmienił taktykę, człowiek miał leżeć, a on wchodził wtedy na nas i dawał się miziać. Łaskawca, prawda? #głaskałabym

Był typowym przedstawicielem stereotypu, że to kot rządzi człowiekiem. Kochałam go totalnie i absolutnie i gdybym miała przygarnąć go raz jeszcze, nie zmieniłabym nic z tej listy. 

 

Brakuje nam Ciebie, Magnus. Będziemy tęsknić. 

M., Wiedźma i ja. 

 

--

Pisanie o nim, mówienie o nim mnie uspokaja. Nie potrzebuję słów pocieszenia, po prostu to przeczytajcie. 

Zabiło go zatrucie nerek. Kot nie powie, że go boli, a koty i króliki mają wysoki próg bólu i gdy dadzą znać, może być za późno. Badajcie swoje zwierzaki regularnie. Sprawdźcie opcje pakietów medycznych, np. Pethelp.

 

--

A ja niedługo poskładam złamane serce. Żaden mężczyzna mi go tak nie strzaskał, jak ten rudzielec. 

 

Brak komentarzy
Info

Komentowanie zdjęcia zostało wyłączone
przez użytkownika lilina.

Najnowsze wpisy

Wpis lilina

 

Wpis lilina

 

Wpis lilina

 

Wpis lilina

 

Wpis lilina

 

Wpis lilina

 

Wpis lilina

 

Wpis lilina

 

Wszystkie wpisy