photoblog.pl
Załóż konto

AnimeMesse '24 było super!

 

Udało mi się oderwać. No, może nie całkiem zawsze, bo jednak ktoś gówniarsko zagrał stories (co to miało być, podstawówka?), ale robiłam wszystko, by dobrze się bawić.

 

Spotkałam ludzi poznanych w zeszłym roku (Chun jest mega pozytywnym człowiekiem!), byłam na kilku koncertach, jadłam takoyaki i mochi o smaku matcha latte. Poznałam nową muzyczną miłość - Hance'a (@hancevalencia), słuchałam piosenki z Pokemonów w wykonaniu niemiecko-japońskiego chóru, płakałam słuchając Magenty Nano i skakałam do występu Mad Kid. 

 

I powiem Wam, nasza mała wspólnota w większej wspólnocie jest czymś niesamowitym. Otóż. Simon w zeszłym roku poznał Chuna. Chun miał kilku kumpli, Simon znał Syrenkę, Syrenka przyjechała ze mną. I tak od Simona zaczęła się tworzyć na AM kilkunastoosobowa grupa, która w niedzielę po zakończeniu robiła sobie zdjęcie krzycząc "Nano" zamiast "smile" bez umawiania się na to. I której członkowie są pewni, że przyjadą za rok, bo Nano tym razem przyjedzie z zespołem. I w której są ludzie, którzy absolutnie rozumieją, że autograf na albumie Simona trzeba wysuszyć, nawet jeżeli on akurat poszedł coś omawiać z obsługą ;) 

 

Od czasów harcerskich nie czułam się tak częścią czegoś. 

 

I nawet jeżeli nie byłam w tym roku najlepszym towarzyszem, to mam nadzieję, że znów to poczuję. Nawet jeżeli żadna z sytuacji z tych dwóch konwentów nie sprawiła, że zacznę oglądać anime, a moją największą muzyczną miłością jest wciąż Within Temptation i Sharon den Adel :)

 

https://youtu.be/Dkpkzb73oLg?si=tBjoeT80p0j4_5-U

 

Wyszło mi trochę chaotycznie, ale cóż. Jestem w depresji powyjazdowej, proszę mi wybaczyć. :)

Dodane 2 dni temu ze strony mobilnej
64
Photoblog.PRO padholder królowa życia :)
23 godz. temu
Photoblog.PRO lilina <3
18 godz. temu

Photoblog.PRO anngod1421 Ciekawie napisałaś, aż chce się czytać ;)
23/07/2024 21:32:09
Photoblog.PRO lilina Dziękuję :)
23/07/2024 21:55:25