>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 21 SIERPNIA 2015
58
Dodano: 21 SIERPNIA 2015

hejoo!

ale się u mnie pozmieniało, hohoho

wakacje zleciały, niedługo szkoła..

tak bardzo mi się nie chce.. 

tęsknię za klasą, ale za nauką nie koniecznie..

Mam plan!

Ostatni tydzień tych wakacji spędzę jak najlepiej się da, na spontana, ale najlepiej! 

20 września robię sobie znowu wakacje, ale będzie zdjęć!! :D

_____________________________________

nareszcie szczęście mnie dopadło.

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika lililou.

Informacje o lililou


Inni zdjęcia: cała ja ns35cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35