Photoblog.pl

Załóż konto
exif
Wyświetleń: 354

odzyskane szuflandy

na zdjęciu Cheops'Zastawno :)

z kiedy, nie mam pojęcia, musiałabym przeszukać archiwum - robione na pewno ponad 6lat temu, bo jeszcze Olympusem :)

 

 

niesamowite jest to, że wchodzę tutaj raz na ruski rok, żeby zobaczyć, co się jeszcze na tym fotoblogu dzieje u innych, a stale dostaję powiadomienia, że ktoś zalajkował moje wpisy :)

 

staram się jak mogę, żeby wrócić do fotografii. gdyby nie ludzie, to chyba całkowicie zapomniałabym o tym. stale ktoś prosi mnie o zdjęcia, bo "bo ty takie fajne robisz" - aż ciężko odmawiać! a tu sprzęt już prawie umarł - ledwo zipie i jeszcze każę mu czasem spełniać swoją należność :p

jeszcze trochę a chyba wrócę do swej działalności :) wystarczy jeszcze bardziej wyszczuplić swą studencką kieszeń, odkładać każdy grosz i brać każdą turbo pracę, która popadnie. A resztę życia przenieść na noc i nie spać! Mówię Wam, super sprawa.

Konie? To trudniejszy temat, próbuje reaktywować swoje jeździectwo od dwóch lat i na razie wychodzi nijak - nie mam tyle czasu, aby móc go poświęcić z powrotem póki co - póki co! Powoli rezgynuję z pracy w samorządzie studenckim, został mi tylko jeden projekt - co prawda największy, jaki dotąd robiłam. Z nim będę bujać się do czerwca, a potem zobaczymy :) no i studia. muszę w końcu o nie zadbać. Więc zamiast robić seminarkę, to wchodzę na fotobloga i wylewam swoje myśli :D co się dziwić, skoro "powierzchnie i interfejsy w elektronice bazowej na polimerach" są takie fascynujące...

no i kolejna nowinka - od lutego będę bezdomna. Mieszkanie w Elblągu sprzedane, mama z bratem przeprowadziła się do Warszawy , a ja siedzę z kotem w Gdańsku w akademiku! dużo się dzieje, wiele zmian!