>
wielki powrót ; )
bo już jest lepiej ; )
wiele rzeczy przemyślałam ..
bardzo dużo się zastanawiałam ..
i wydaje mi się , że teraz może byc tylko lepiej ; )
jeszcze tylko jedna sprawa do zalatwienia i będzie już wszystko OK ; )
mam taką nadzieję ..
z zdrówkiem to już w porządku ; )
i dobrze ; )
teraz to tylko zostało mi przeczytać '' Pana Tadeusza ''
i wrzucić foty z aparatu ; )
ale ani jednego ani drugiego już dzisiaj nie wykonam ;P
bo nie chce mi się , po prostu ;]]
zakończe notkę na prośbie , którą kieruje do pogody ;P
aby się WRESZCIE POPRAWIŁA !
bo Paulina chce SŁOŃCE ! i koniec kropka ;P
a więc dobranoc ;* .
a tak ogólnie to notke pisze trzeci raz bo ani za pierwszym ani za drugim razem się nie dodało .. :P
i zaczyna mnie to denerwować :P
Inni zdjęcia: #1378 magaSzczeliniec elmar1860 akcentova:) dorcia2700Bóg widzi zewsząt bluebird11565 mzmzmzCool for the summer. releasedNajsurowiej. ;-) ezekh114off white not black fenkEnd of running downwardspiral