>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 30 MARCA 2009
45
Dodano: 30 MARCA 2009

wielki powrót ; )

bo już jest lepiej ; )

wiele rzeczy przemyślałam ..

bardzo dużo się zastanawiałam ..

i wydaje mi się , że teraz może byc tylko lepiej ; )

jeszcze tylko jedna sprawa do zalatwienia i będzie już wszystko OK ; )

mam taką nadzieję ..

 

 

z zdrówkiem to już w porządku ; )

i dobrze ; )

teraz to tylko zostało mi przeczytać '' Pana Tadeusza ''

i wrzucić foty z aparatu ; )

ale ani jednego ani drugiego już dzisiaj nie wykonam ;P

bo nie chce mi się , po prostu ;]]

 

zakończe notkę na prośbie , którą kieruje do pogody ;P

aby się WRESZCIE POPRAWIŁA !

bo Paulina chce SŁOŃCE ! i koniec kropka ;P

 

a więc dobranoc ;* .

a tak ogólnie to notke pisze trzeci raz bo ani za pierwszym ani za drugim razem się nie dodało .. :P

i zaczyna mnie to denerwować :P

Komentarze

nath06 Łaadnie.! ;]]
31/03/2009 18:47:15
sabcia360 .Ślicznie.!.;].
31/03/2009 13:13:36
owocowycalus ptasia grypa xDD
:*
31/03/2009 12:06:08
~martol98 śliczniee ;dd
31/03/2009 8:48:06
monique092 ijeee...
kaczuszki:D:D:D
:***
31/03/2009 7:41:05
coni Boska Fotka ;******
Pozdrawiam :)
31/03/2009 7:03:10
talkativee hihi wiem bo to myy :)
a dobrze a u ciebie ? :]
31/03/2009 7:01:33
wiejewiater jutro ci podam ;) Lece ;* paaaaaa
30/03/2009 22:43:15
wiejewiater a no to cool :)).. myślałam że młodsza jesteś:D się ciesz:D młodo wyglądasz :D
Lece :* do jutra
30/03/2009 22:42:01
wiejewiater w II gim jesteś?
30/03/2009 22:38:41
wiejewiater oł jak fajnio :D ja miałam takie godziny w pierwszej kl. sql podstawowej. (:

A teraz jestem w II gimnazjum :]
30/03/2009 22:36:46
wiejewiater 7:45 . i same wsiowe lekcje.. zanudzające. ;]
30/03/2009 22:35:03
wiejewiater Mnie też nosiło..
ale już jest okis ;))))
30/03/2009 22:34:29
wiejewiater tak sie pytam
30/03/2009 22:33:07
wiejewiater ej czytałam w notce że ci się nie dodała notka. ja też tak miałam na początku jak kupiłam PRO.. :]
jutro będziesz miała te 3 notki na profilu :D
30/03/2009 22:32:27
wiejewiater muzyki słucham i oglądam zdjęcia na Pb. :D
masz jakiś fajny program do przeróbki zdjęć?
30/03/2009 22:31:40
wiejewiater a w szkole dni do wakacji odliczamy :D i czekamy na ferie świąteczne. :D a nauką się nikt nie przejmuje. :D :lol2:
Tym się w czerwcu zajmę :)))
a jak u ciebie ?
30/03/2009 22:28:23
twojdobrysen mam nadzieję:)
30/03/2009 22:25:58
wiejewiater a ty też masz ładny :)) a ja zawsze mówię nigdy
30/03/2009 22:24:54
~medzisko heh . ja Sama Jestem jak W 11 Paaa
30/03/2009 22:23:37
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika legalnabrunetkazgrzywka.