Photoblog.pl

Załóż konto

Lavorama - kolczyki z klasą 

lavoramakolczyki

lavoramakolczyki

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Witamy na Naszym fotoblogu, zajmujemy się tworzeniem wyjątkowych i unikatowych kolczyków. Ich niepowtarzalność polega na tym, że są one wykonywane ręcznie, a zatem każda para to jedyny w swoim rodzaju egzemplarz. Kupując Nasze kolczyki możesz być pewna, że nie będą zdobiły innych uszu, ponieważ każdą parę tworzymy tylko w jednym komplecie. Nasze wyroby to idealny pomysł na prezent i okazja do kreowania własnej niepowtarzalnej osobowości.

Hej, jeśli jesteś chłopakiem i czytasz ten tekst możesz również pomyśleć o swojej sympatii i podarować jej piękne i oryginalne kolczyki. Satysfakcja gwarantowana!


Czym się zajmuję?
Produkcją unikatowej serii kolczyków

O moich zdjęciach

Wszelkiego rodzaju transakcji dokonujemy drogą pocztową, możliwy jest też odbiór osobisty na terenie Grodkowa i najbliższych okolic.

O każdej chęci kupna Naszego wyrobu prosimy informować Nas drogą mailową. W treści maila proszę wpisać nazwę kolczyków, którymi jesteście zainteresowani.

Oto Nasz adres mailowy na który można wysyłać zamówienia oraz propozycje własnych pomysłów, ponieważ są one dla Nas inspiracją i dodatkową możliwością rozwoju.
[email protected]

Istnieje możliwość kreowania własnych kompletów kolczyków, które stworzymy na specjalne zamówienie. Prosimy wysyłać na Naszą skrzynkę mailową własne propozycje.

W razie ewentualnych pytań prosimy również o kontakt drogą mailową lub w formie komentarzy pod zamieszczonymi zdjęciami.
Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis lavoramakolczyki

 

Tęcza nad miastem

 

Lody śmietankowe

 

Kryształowe winogrona

 

oczy kobry

 

Cukierkowe łezki

 

Lawendowe serduszka