Photoblog.pl

Załóż konto

Daj mi siebie tylko na kwadrans! 
zapisz

31

Dodane ze strony mobilnej
Wyświetleń: 64

Jak bardzo człowiek się może zmienić?

Podobno charakter człowieka zmienia się co 7 lat stąd te wszystkie kryzysy i zgrzyty.

 

Czy mój się zmienił? Pewnie tak. Pewnie on to już widzi inaczej alr bezpieczniej i prościej jest zwalić na kogoś winę niż samemu przyznać się i dopuścić.

 

Jak długo można tak żyć. W ciągłym smutny, z łzami w oczach z płakaniem po każdej klotni, podcinaniem aby ulżyć własnemu cierpieniu i nikogo nim nie obarczać. Przedstawia mnie teraz jako potwora. Alr czy to nie on mnie zmusił do tej znieczulicy? Czy dając komuś siebie w 200% umiemy tak żyć bez końca nie dostając nic w zamian?

 

 

Nie. Nikt tego nie potrafi i ja też nie dałam rady. Albo razem albo wcale....

Tak to prawda jest miejsce gdzie się uśmiecham, jest miejsce w którym nie myślę o problemach o tym że ciągle wchodząc na wiadomosci jest tylko złość i nienawiść. Jest to okropne ze tak ślepo człowiek wierzy w słowa które się do niego mówi. Teraz? Teraz wiem że jest inaczej. Karmił mnie tym co było dla niego wygodne a ja boją się stracić pozycje w jego oczach chodziłam jak w zegarku.... Ale w imię czego?.... Zasranego bycia ta druga, brzydsza, gorsza ta do zabawy do chwili ucieczki z domu?

.

.

.

Pakuję się w gówno. Będą z tego problemy alr w dupie mam już to wszystko. Chcę czuć się szczęśliwa nawet gdybym miała sobie to szczęście namalować kurwa ołówkiem w szarych kolorach.

.

.

.

Mała w końcu wpada w cykl bycia Godzilla tak jak za dawnych czasów.

Trzymajcie się i nie dajcie się zwariować innym.

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika kwadransnazycie.