photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 31 PAŹDZIERNIKA 2013

97milordzie97 - NIE

97milordzie97[KLIK]

 

NIE POLECAM

 

ROBIĆ INTERESÓW Z TĄ UŻYTKOWNICZKĄ!

 

Przepraszam was za to najmocniej:

 Niestety muszę zmarnować możliwość dodania jakiegoś fajnego ciucha - na takie coś. 

Napisała do mnie w sprawie butów, którymi była zainteresowała. Zadała mnóstwo pytań i zdecydowała się na ich zakup . Zapewniła (poniedziałek), że wpłatę dokona w piątek lub sobotę. Doczekałam się kolejnego poniedziałku, sprawdzam konto, a pieniędzy wciąż jak nie było, tak nie ma. Piszę zatem czy dokonała przelewu, bo buty są już zapakowane, a pieniędzy nie ma (musiałam odrzucić oferty innych dziewczyn, które były chętne na zakup butów). Doczekałam się odpowiedzi, że jednak 'Narazie się wstrzymuję...'. Odpisałam zatem, że mogła mnie poinformować, bo musiałam odrzucić oferty innych dziewczyn czekając na jej przelew. Kolejna wiadomość była niestety nie taka jak się spodziewałam. 'spaadaj....jak coś ci nie pasujeee'. Naturalnie odpisałam mojej szanownej klientce, że oczywiście, że mi coś nie pasuje, gdyż straciłam przez nią klientów i że zachowuje sie jak dziecko. Napisałam też, że ja wobec jej zachowuję się grzecznie i ją tylko upomniałam (tu czekałam na chociaż małe słowo 'przepraszam'). Kolejna odpowiedź użytkowniczki zaskoczyła mnie jednak JESZCZE bardziej:


'Jeżeli ty mówisz do mnie dziecko to ty jesteś starą k*rwą.....Nie będę nawet marnowała na ciebie czasu...!!!!!'

 

Otóż drogie użytkowniczki photobloga: jeśli decydujecie się na coś, to dotrzymujcie słowa, a jeśli jest to takie trudne - napiszcie chociaż, że jednak zmieniłyście zdanie. Sprzedawca nie potrafi czytać w waszych myślach :) 

Mam nadzieję, że będziecie miały szczęście i nie będziecie musiały prowadzić jakiejkolwiek transakcji z 97milordzie97. Ja odmawiam zdecydowanie!

Pozdrawiam :) 

NORMALNA użytkowniczka - kupsobiecos1

Informacje o kupsobiecos1


Inni zdjęcia: ZMORAANNA mnrwWpis 46 kasik901084 akcentova;) patrusia1991gdpo zmroku.. locomotiv:) patrusia1991gdJa natalka89rok:) patrusia1991gdTak ślicznie :) patrusia1991gdOsiołek :) patrusia1991gd