Photoblog.pl

Załóż konto

PROJEKT 365 DNI Z FOTOGRAFIĄ 2! 
zapisz

Wedstang!

Dodane 4 MAJA 2021
Wyświetleń: 105

Dzień 473.


NIESPODZIANKA! 

Dzisiaj nie tylko wpis Oli ale równeiż i jej zdjęcie z moją obróbką ;) Życzę Wam miłego czytania i oglądania ;) 

 

Czasem pojawiam się tutaj znikąd, z przypływem fali kreatywności. Skrobię wpis na bloga dla Kuby, patrząc jak entuzjastycznie kiwa głową. Sama nie mam "swoich" czytelników, więc podkradam Was od niego. Tak na wstępie- dzięki za miły feedback zawsze gdy TU jestem. No właśnie, jak z tą kreatywnością? Moja uwielbia nachodzić mnie całkiem w nocy, tuż przed snem, już w łóżku. Może to kwestia mózgu, odpuszczającego sobie już wszystko, całkowicie odprężonego? Miliony pomysłów na spóźnioną ripostę czy fabułę książki mogącą zostać bestsellerem! Ha! Tysiące nowych przepisów na obiad, albo kreacji na kolejny dzień. To, że napiszę dzisiaj na blogu o kreatywności to oczywiście wynik moich myśli przed zaśnięciem. Moje pierwsze gimnazjalne opowiadanie powstało podczas stanu letargu, kiedy leżałam z wysoką gorączką i majaczyłam. Doskonałe ono było! Z resztą odkąd odkryłam cudowność etapu przed całkowitym zaśnięciem, każde moje słowo w formie czy wiersza czy kilku rozpoczętych książek jest właśnie konsekwencją wykorzystania tej lawiny pomysłów. Niezwykle inspirująca jest też dla mnie muzyka. Czasem jedno zdanie w piosence, urywek melodii staje się przyczynkiem do wielu wielu świetnych prac. Choć nie jest to mocno odkrywcze. Muzyka wpływa przecież na produkcję neuroprzekaźników, więc niech rzuci kamieniem ten, kto nie rozbudził swojej wyobraźni przy jakiejkolwiek muzyce. Wtrącając, gdyby zapytano mnie, bez czego nie obeszłabym się na co dzień, to zdecydowanie jest to muzyka. Muzyka przebija u mnie czekoladę i kotki na Youtubie :D

 

Do jutra!

abyaby999 Dlaczego mając wysoką gorączkę, napisałaś jedno ze swoich ulubionych opowiadań? Bo w takich kryzysowych sytuacjach wyłącza się samokrytyczne myślenie. Znika. Nie ma na nie miejsca. Jedzie się tym, co dokładnie ma się w środku. Flow.

Ojej. Aż się prosi, żeby życzyć jak najwięcej podwyższonych temperatur...
Gdzie jest nuta na końcu wpisu w takim razie, pytam się grzecznie. Też chcielibyśmy posłuchać. ;)
05/05/2021 3:01:54
kuba365 Tu Ola: dzięki za komentarz! Doceniam strasznie. A tu muza, która towarzyszy mi ostatnio podczas drogi praca-dom-praca :)

https://www.youtube.com/watch?v=FBn7QPQaVPo&t=1050s&ab_channel=CaravanPalace
05/05/2021 22:42:05
abyaby999 Odsłuchałem odrobinę i odłożyłem, wiedziałem co robię. Odłożyłem właśnie na dziś. Rower, słuchawki, Caravan Palace... Świetnie weszło, dziękuję :)
12/05/2021 2:44:09