Photoblog.pl

Załóż konto

PROJEKT 365 DNI Z FOTOGRAFIĄ 2! 
zapisz

Wszystkiego Najlepszego Sztychu!

Dodane 22 KWIETNIA 2021
Wyświetleń: 73

Dzień 460.

 

 

Praca, praca, praca. Praca tylko do jutro, ponieważ z dniem jutrzejszym kończy mi się umowa w DAT Poland. W dalszym ciągu nie dostałem odpowiedzi czy będą chcieli przedłużyć umowę ;D. Zapytałem ostatnio czy będzie umowa przedłużana czy nie to w odpowiedzi usłyszałem tylko śmiech. Więc dalej nie wiem ;D. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić sytuacji, w której przyjdzie mój szef i powie "Kuba zostaw laptop, powiedz mi gdzie masz dokumenty od tego i tego, a przepustkę oddaj na ochronie.", nie brzmi to dobrze, nie? :D. Dlatego do jutra możliwe, że będę żył w lekkim stresie i dam Wam znać jak będzie już po wszystkim ;).

 

Dzisiaj mamy wyjątkowy dzień! Sztychu obchodzi kolejne urodziny! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SZTYCHU! SAMYCH SUKCESÓW, DUŻO WYCIECZEK W GÓRY I DUŻO UŚMIECHU! Dziękuję Ci za wspaniałe pozowanie i bycie najlepszym modelem na moim blogu! 100 LAT BYKU!

 

Ale ten czas zapierdziela ;D. Niedawno były 18-stki a już zaraz 30-stki xd. Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu i uciekającego czasu. Choć na moment ;). I kropka o!

 

 

DO JUTRA!

padholder ładny totem :)
23/04/2021 0:21:25