Photoblog.pl

Załóż konto

PROJEKT 365 DNI Z FOTOGRAFIĄ 2! 
zapisz

Spełnienie marzenia!

Dodane 11 KWIETNIA 2021 , exif
Wyświetleń: 91

Dzień 448.

 

Od jakiegoś czasu odbiła mi palma na punkcie Mercedesa E-class. Oglądałem się za nim na ulicy, oglądałem recenzje tego samochodu i cieszyłem się jak dziecko, że mogę prowadzić nowe Vito z salonu... W końcu to też Mercedes ;D. I przy okazji wykonywania zlecenia dla wypożyczalni samochodowej, miałem okazję poprowadzić MECEDESA E!!!!!! TAAAAAAK WOOOO!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! PROWADZĘ EEEE KLASĄ AAAAAA!!!!!!! HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!! NIE WIERZĘ!!!! Tak właśnie krzyczałem na cały głos za kierownicą samochodu ze zdjęcia ;D. Czysta radość i euforia, która w taki sposób znalazła ujście ;D. Krzyczałem jak poparzony!!! I wszystko super, z tym, że na pierwszych światłach zauważyłem, że po zakończeniu zdjęć.... Nie zamknąłem tylnego okna iiii wszystko było słychać ;D. Pozdrawiam wszystkich przechodniów, którzy byli przypadkowymi świadkami eskalacji czystej radości ;D. Parov Stelar na głośnikach, fioletowe podświetlenie, wygodne fotele i długa ulica Wrocławia. Coś pięknego ;). Nie sądziłem, że usiądę za sterami tego krążownika szos wcześniej niż za kilkanaście lat gdy kupię używany egzemplarz. A tu proszę ;). Sztuka prosto z salonu! Niesamowite jakimi krętymi ścieżkami można dojść do celu ;). Mało tego! Siedziałem za sterami Mustanga, Mercedesa GLE, BMW 8 i Skodilaka ;D. TO BYŁ SUPER DZIEŃ ;D. Pracowałem jako fotograf i do tego czułem się jak dziecko w wesołym miasteczku ;). 

 

Tak myślałem, że w tym tygodniu coś mnie jeszcze zaskoczy! Kolejny raz utwierdziłem się w przekonaniu, że praca fotografa jest fajna! Mam nadzieję, że zrealizuję swój życiowy plan i będę mógł godnie żyć z fotografii ;). Trzymam za to kciuki!

 

DO JUTRA! 

vela44 Z tej całej listy zazdraszczam Mustanga.
18/04/2021 22:24:29
kuba365 Bardzo ciekawe doświadczenie ;) Chociaż najdziwniejsze było to, że koła są zdecydowanie dalej niż w normalnym aucie i trzeba skręcać nieco wcześniej ;D

A no i to, że ludzie się oglądają za Twoim samochodem to też jest dziwne ;D
19/04/2021 0:53:27