Photoblog.pl

Załóż konto

PROJEKT 365 DNI Z FOTOGRAFIĄ 2! 
zapisz

Malowando

Dodane 23 STYCZNIA 2021 , exif
Wyświetleń: 68

Zapraszam na mojego instagrama: www.instagram.com/kuba_z_aparatem/

Dzień 371.

 

Siemanko ;) Pytanie na start ;D. Do której godziny śpicie w sobotę? Nas poniosło dzisiaj do 13.00. Weekend pełną gębą ;D. Nim się obejrzeliśmy zrobiło się ciemno. Sobota przeznaczona na odpoczynek i nadgonienie snu. Ale nie tylko ^^. O ile ja nie zrobiłem zbyt wiele, tak Ola zabrała się za malowanie na płótnie. Jakiś czas temu zamówiła specjalny zestaw z pędzlami, farbkami i płótnem, na którym były nadrukowane pola do zamalowania w konkretnym kolorze. Super sprawa. Taka kolorowanka tylko level wyżej ;). Cenowo wychodzi to też całkiem fajnie. Cały zestaw kosztuje około 100zł. Myślę, że jest to całkiem oryginalny pomysł na prezent ^^. Kupujemy komuś obraz i kilka godzin dobrej zabawy ^^.  Na zamalowanie 1/3 obrazu poświęciła około 2 h ;). A do tego nagraliśmy film poklatkowy ;). Polecam ^^. Przyjemnie się ogląda 2h upchnięte w 2 minuty ^^. Dzień zakończyliśmy graniem na kompie i oglądaniem Czerwonej Jaskółki ;). W sumie ciągle oglądamy więc jeszcze nie mogę napisać czy warto oglądać ;D

 

 

DO JUTRA!

vela44 Ja śpię max do 9, potem psu mocz oczy zalewa i trzeba się ruszyć.
25/01/2021 7:52:32
kuba365 Oooo masz psiaka ^^ super! zastanawiamy się z Olą nad domem tymczasowym tylko martwimy się o meble. Miałaś z tym problemy?
27/01/2021 14:10:37
vela44 ja mam psa od szczeniaka, nie mam problemu z niszczeniem, gorzej ze znaczeniem terenu, bo to pies. w dzieciństwie miał pociąg do celulozy, zjadł mi zeszyt z przepisami, indeks ze studiów, i wybitnie nie lubił Wyborczej, darł całą gazetę na drobniutkie kawałki. wyrósł z tego. poświęciłam mu dużo czasu i jest to względnie grzeczne zwierzę. jeśli coś mogę doradzić, to sugerowałabym suczkę, psy są durne, sikają gdzie muszą, nawet w domu, i są bardziej skłonne do destrukcji i głupot niż suczki.
27/01/2021 19:08:12