Photoblog.pl

Załóż konto

PROJEKT 365 DNI Z FOTOGRAFIĄ 2! 
zapisz

Brat przeciw bratu

Dodane 2 STYCZNIA 2021 ze strony mobilnej , exif
Wyświetleń: 66

Zapraszam na mojego instagrama: www.instagram.com/kuba_z_aparatem/

Dzień 352.

 

Zaczynamy nowy rok! Nowe wyzwania i nowe plany, które powoli zaczynam zapisywać ^^

 

Jak Wam minął sylwester?! Mi bardzo miło! W końcu miałem okazję spotkać się z moim przyjacielem Mariuszem i Pati oraz całą ich rodziną ;D. Może brzmieć to nieco dziwnie, ale świetnie bawiłem się z jego rodzicami i babcią, teściami i kuzynami ;D. Większość w moim wieku pewnie wolałaby pić gdzieś ze znajomymi niż siedzieć przy stole ze starszymi. No ale właśnie tak było ;D. Mimo różnicy wieku świetnie się dogadujemy, lubimy i czułem się jakbym spotkał znajomych na sylwestra ;). Do całej tej miłej atmosfery dodajmy suto zastawiony stół (babcia Mariusza była kucharką) przepysznymi potrawami, strogonowa i cyk! Przepis na udanego sylwestra ;). A no i  oczywiście tańce! Można powiedzieć, że była zabawa i razem przetańczyliśmy całą noc ^^. Położyłem się dopiero między 4.00 a 5.00 ;D. To mówi samo za siebie jak dobrze się bawiłem ;). Nawet poranek nie był taki straszny ^^. Kaca nie udało się uniknąć ale był łaskawy ;D. Bardzo ładnie przywitaliśmy NOWY ROK!

 

A gdy już wytrzeźwiałem, zebraliśmy się od Mariusza i pojechaliśmy do Żychlina na poprawiny sylwestra ^^. Nie wiem co się dzieje ze zdjęciem, ale z jakiegoś powodu nie może się załadować. Spróbuję dodać je ponownie, ale nie sądzę żeby to coś zmieniło. Chyba photoblog musi przetrawić tak fajne zdjęci ;D. (A na zdjęciu dwóch braci walczących o totem ;D). No dobra, spróbuję coś z tym podziałać ^^

 

DO JUTRA!

 

P.S.

 

Ponownie dodałem wczorajsze zdjęcie, które nie chciało się załadować. Tak więc usunałem wczorajszy wpis i to jest jego oświeżona wersja z dodanym opisem ^^. A teraz biorę się za dzisiejszy wpis ;)